Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Турецького телепроповідника звинуватили в педофілії

Співробітники правоохоронних органів Туреччини розслідують кримінальну справу, порушену щодо телепроповідника Аднана Октара, якого підозрюють в сексуальному насильстві над членами створеної ним секти
Серед потерпілих виявилися десятки дітей, а також жінки, яких Октар примушував лягати під ніж пластичного хірурга, щоб набути "котячої" краси, повідомляє NEWSru Israel.

45 людей, у тому числі 17 дітей, подали заяви в поліцію, звинувативши проповідника в злочинах. Аднан Октар підозрюється в організації секти, фінансових махінаціях і сексуальному насильстві.

Проповідник і 189 його послідовників були затримані 11 і 12 липня в ході масштабної операції, що проводилася одночасно в п'яти областях Туреччини. Ще 45 людей знаходяться в розшуку. Серед затриманих виявився найближчий помічник Октара Таркан Явас і нейрохірург Октар Бабуна.

Суд наклав арешт на власність підозрюваних. В ході обшуків виявлені і вилучені 70 одиниць зброї, три тисячі патронів, 400 флеш-карт, великі грошові суми і старовина, для вивезення яких знадобилося шість вантажівок.

Відомо, що Октара постійно оточували молоді жінки, яких він називав "кішечками". У усіх у них були світле волосся, вузька талія, однакова форма обличчя і розріз очей, вилиці, що виступають, пухкі губи. З'ясувалося, що жінкам довелося пройти через пластичні операції, щоб отримати ідеальну з точки зору лідера секти зовнішність.

Самій молодшій з відомих поліції жертв проповідника під час згвалтування було 11 років. У секту її привела мати. Жінка, ім'я якої не розголошується, також знаходиться під слідством. Жінок, які приймали рішення покинути секту, змушували відмовитися від цього. Їх піддавали побиттю і знущанням : наприклад, їх голили наголо, а також збривали їм брови.

До недавнього часу Октар вів телевізійне шоу, в якому танці перемежалися теологічними дискусіями. Октар і сам приймав участь в танцях разом зі своїми "кішечками", а також співав разом з чоловіками-сектантами, яких він називав своїми "левами".

Проте в лютому 2018 року медіарегулятор призупинив вихід програми під приводом того, що шоу Октара нібито порушує права жінок і принцип гендерної рівності.

У 2006 році Октар під псевдонімом Харун Яхья видав книгу "Атлас всесвіту", в якій виступив із звинуваченнями на адресу еволюційної теорії Дарвіна. На думку Октара, саме дарвінізм призвів до глобального тероризму. На веб-сайті проповідника сказано, що він написав більше 300 книг, які були перекладені на 73 мови.


Джерело: espreso.tv 18 липня 2018


Тегиправа дитини,   педофілія,   насильство щодо дітей,   захист прав дитини

НАШІ ПРОЕКТИ

Як допомогти дітям пережити лихо: поради для батьків

Матеріал надає інформацію для батьків про те, як допомогти дітям різного віку, які перебувають в ситуації конфлікту.
 

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".
 

Як допомогти дітям пережити лихо: поради для вчителів

Матеріал надає поради для вчителів про те, що вони можуть зробити, щоб заспокоїти своїх учнів і допомогти їм розібратися зі своїми думками та почуттями стосовно катастрофи та її впливу на родини і громади.
 

Навчальний посібник для спеціалістів, які працюють з дітьми, щодо надання першої психологічної допомоги

Перша психологічна допомога (ППД) – це загальновизнана, проста й дієва методика забезпечення первинної підтримки людей у кризових ситуаціях, яку нещодавно було введено у перелік Мінімальних стандартів охорони дитинства у ході гуманітарних акцій. Перша психологічна допомога – це набір навичок та вмінь, володіння якими допоможе фахівцям у роботі з дітьми обмежити прояви стресу, що виникає як наслідок нещасних випадків, стихійних лих, конфліктів, міжособистісного насильства та інших кризових ситуацій.