Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Страшні тенденції в моді: китайські підлітки захопилися вишиванням на тілі

Китайські ЗМІ закликають батьків звернути увагу на нову моду, що набирає популярності у підлітків, - вишивати нитками на шкірі і демонструвати результат в соцмережах.

Підлітки масово проколюють верхні шари шкіри, причому найчастіше обмежуються не тільки долонями і ступнями, де шкіра не така чутлива, роблячи візерунки і на інших частинах тіла, включаючи обличчя.

Моду на вишивання на шкірі породила в Китаї хвиля популярності на заборонений в країні японський комікс- манга і однойменний аніме-серіал Tokyo Ghoul. Відзначається, що така форма творчості може привести до занесення вірусної інфекції і навіть зараження крові.

 


Джерело: vectornews.net 26 червня 2017


Тегипідлітки,   права дитини,   Китай,   мода,   захист прав дитини

Додати коментар   Коментарi (0)

НАШІ ПРОЕКТИ

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".
 

Як допомогти дітям пережити лихо: поради для батьків

Матеріал надає інформацію для батьків про те, як допомогти дітям різного віку, які перебувають в ситуації конфлікту.
 

Як допомогти дітям пережити лихо: поради для вчителів

Матеріал надає поради для вчителів про те, що вони можуть зробити, щоб заспокоїти своїх учнів і допомогти їм розібратися зі своїми думками та почуттями стосовно катастрофи та її впливу на родини і громади.
 

Навчальний посібник для спеціалістів, які працюють з дітьми, щодо надання першої психологічної допомоги

Перша психологічна допомога (ППД) – це загальновизнана, проста й дієва методика забезпечення первинної підтримки людей у кризових ситуаціях, яку нещодавно було введено у перелік Мінімальних стандартів охорони дитинства у ході гуманітарних акцій. Перша психологічна допомога – це набір навичок та вмінь, володіння якими допоможе фахівцям у роботі з дітьми обмежити прояви стресу, що виникає як наслідок нещасних випадків, стихійних лих, конфліктів, міжособистісного насильства та інших кризових ситуацій.