Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Стало відомо, скільки дітей загинуло на Донбасі через міни та вибухівку

Через міни та вибухонебезпечні залишки війни на Донбасі загинуло 42 дитини, ще 144 отримали поранення.

Про це повідомив Дитячий фонд ООН UNICEF Ukraine.

Як зазначили у відомстві, в більшості випадків жертви серед дітей трапляються, коли діти підбирають вибухонебезпечні речовини, оскільки думають, шо це іграшки.

«Я сидів на дивані, дивився «Сімпсонів» і тримав заряд у лівій руці. Просто крутив його. А потім він вибухнув», – розповідає Максим, якому через вибух довелось ампутувати руку, також він втратив одне око.

Нагадаємо, за даними ООН, за 7 років бойових дій на Донбасі постраждали або загинули близько 44 тисяч людей.


Джерело: ВСЕСВІТ 07 квiтня 2021


Тегиправа дитини,   Донбас,   війна,   захист прав дитини

НАШІ ПРОЕКТИ

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".
 

Альтернативна доповідь про впровадження Конвенції ООН про права дитини, підготовлена дітьми

 

Як допомогти дітям пережити лихо: поради для батьків

Матеріал надає інформацію для батьків про те, як допомогти дітям різного віку, які перебувають в ситуації конфлікту.
 

Альтернативний звіт про дотримання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період з 2011 по 2018 роки (від коаліції неурядових організацій)

Альтернативний звіт про реалізацію Україною положень Конвенції ООН про права дитини є результатом спільної роботи експертів громадського сектору в сфері захисту прав дитини. Документ містить актуальну інформацію про виконання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період, що пройшов з моменту отримання Україною рекомендацій Комітету ООН з прав дитини стосовно розгляду останнім зведеної третьої та четвертої державної доповіді (2011 рік) по 2018 рік включно.