Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Скільки коштує відправити дитину до школи

Завершується літо. Попереду новий навчальний рік. Для школярів - це нові відкриття, а для батьків – розтрати. Ціни на канцтовари і шкільну форму знову зросли.

Ціна шкільного комплекту порівняно з минулим роком зросла приблизно на 7%. Щоб зекономити, батьки скупляються за кілька місяців до 1 вересня, а також оптом. Ще один варіант економії – онлайн-шопінг. Купівля в Інтернеті стандартного економ-набору з канцтоварів та одягу для учня обійдеться у 2,5 тисячі гривень. Є ще варіант - загальноміський ярмарок.

На ярмарку пропонують купити шкільний асортимент за доступними цінами. Та чи увесь асортимент якісний? Про те, як не натрапити на підробку та захистити свою дитину від неякісного шкільного приладдя, розповів заступник начальника Головного управління Держпродспоживслужби в Києві Олександр Овчаренко: "Громадянин має право запитати, що за продукція, і чи безпечна вона для дитини. Попросити документ, який підтверджує безпечність цієї продукції. Документ, який підтверджує безпечність, наприклад, зошитів та інших канцтоварів - це є санітарний висновок. І у продавця має бути копія цього висновку".

- Складіть детальний список усіх речей, починаючи від "масштабних" покупок до дрібниць. Таким чином можна уникнити покупок зайвих речей.

- Платіть не за бренд, а за якість. Слідкуйте за акціями та знижками на шкільні товари.

- Купити форму без істотних націнок можна на фабриці.

- А ще батьки обмінюються речами, з яких дитина вже виросла, або купують онлайн в інших користувачів на різноманітних "бюджетних" сервісах оголошень в інтернет-мережі.

 


Джерело: Радіо Київ 98 FM 15 серпня 2017


Тегиправа дитини,   гроші,   освіта,   школа,   захист прав дитини

НАШІ ПРОЕКТИ

Внутрішня політика Жіночого консорціуму України з захисту дітей

Жіночий консорціум України прагне забезпечити захист усіх дітей, з якими ми працюємо. Ми прагнемо просувати права дитини, включаючи участь дитини в питаннях, які стосуються її інтересів. Саме тому Жіночий консорціум України розробив внутрішню політику захисту дитини, аби впевнитись, що всі працівники та волонтери, які контактують з дітьми, не порушували їх прав.
 

Альтернативна доповідь по виконанню України конвенції щодо дискримінації жінок

 

Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах України

Метою Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах було з’ясування рівня розуміння, сприйняття дітьми та вчителями і вчительками гендерних проблем та, зокрема, ставлення до проблеми гендерного насильства у загальноосвітніх навчальних закладах.
 

Права дівчини (витримки з Національного паралельного звіту з виконання Пекінської декларації та Платформи дій. 2019)

Звіт про дотримання прав дівчини.