Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Психолог порадив, як морально підготувати першокласника до школи

Для багатьох дітей перше вересня асоціюється зі стресом, а для першокласника це вдвічі бентежно, адже діти не завжди розуміють, що на них чекає. Як допомогти дитині підготуватися морально до першого класу, розповів психолог, науковий співробітник Інститут соціальної та політичної психології НАПН України Володимир Сазінов у коментарі кореспонденту УНН.

"Важливо, щоб батьки розширювали коло спілкування дитини, особливо з однолітками. Це буде певний тренінг для дитини перед першим класом. Якщо дитина сидить вдома та переважно спілкується лише з рідними, їй буде важко знаходити спільну мову з однолітками", - сказав Сазінов.

За його словами, також важливо пояснити дитині, що світ великий, в ньому існують закони, правила, аби він його не боявся, а навпаки викликав зацікавленість, в тому числі й школа.

"Батькам варто дати зрозуміти дитині, що вона переходить на новий життєвий етап, тепер вона не просто дитина, а першокласник, який набуває певного статусу. Що це таке собі підвищення, як, наприклад, у тата або мами на роботі. Пояснити дитині, що це її перший крок до соціального визнання", - порадив Сазінов.


Джерело: УНН 27 серпня 2019


Тегиправа дитини,   школа,   психологія,   захист прав дитини

НАШІ ПРОЕКТИ

Внутрішня політика Жіночого консорціуму України з захисту дітей

Жіночий консорціум України прагне забезпечити захист усіх дітей, з якими ми працюємо. Ми прагнемо просувати права дитини, включаючи участь дитини в питаннях, які стосуються її інтересів. Саме тому Жіночий консорціум України розробив внутрішню політику захисту дитини, аби впевнитись, що всі працівники та волонтери, які контактують з дітьми, не порушували їх прав.
 

Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах України

Метою Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах було з’ясування рівня розуміння, сприйняття дітьми та вчителями і вчительками гендерних проблем та, зокрема, ставлення до проблеми гендерного насильства у загальноосвітніх навчальних закладах.
 

Альтернативна доповідь по виконанню України конвенції щодо дискримінації жінок

 

Права дівчини (витримки з Національного паралельного звіту з виконання Пекінської декларації та Платформи дій. 2019)

Звіт про дотримання прав дівчини.