Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Порошенко в ГА ООН ЮНІСЕФ закликав втрутитися в ситуацію з незаконним утриманням дітей на Донбасі

Президент України Петро Порошенко назвав неприпустимими випадки взяття в заручники незаконними збройними формуваннями на Донбасі дітей і підлітків і закликав Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) втрутитися в цю ситуацію.

"Я був шокований, коли дізнався, що нещодавно підтримувані Росією НЗФ на території Донбасу беруть дітей у заручники. Вони показали відео допиту підлітків, яких вони звинуватили у якийсь провокаційній діяльності. Така поведінка є неприпустимою в 21 столітті і ми закликаємо ЮНІСЕФ втрутитися і зупинити тортури над цими дітьми", - заявив він, виступаючи на 71-й Генасамблеї ООН у середу в Нью-Йорку.

Як повідомлялося, 12 вересня 2016 року низка російських ЗМІ з посиланням на сайт так званого "міністерства держбезпеки ДНР" повідомили про затримання в Донецькій області сімох підлітків за підозрою в зв'язку з українськими спецслужбами і вчиненні диверсій у ДНР. Найстаршому з них 18 років, а наймолодшому - 15.

Перший віце-спікер Верховної Ради, представниця України у підгрупі з гуманітарних питань Тристоронньої контактної групи І. Геращенко заявила, що "це порушення прав дитини, це порушення ООНівської конвенції про права дитини". Вона також направила листа до ОБСЄ та ЮНІСЕФ з проханням перевірити стан здоров'я дітей і встановити обставини історії їх затримання.

За підсумками минулого в середу, 21 вересня, в Мінську засідання Тристоронньої контактної групи І. Геращенко повідомила, що члени ТКГ на наступному засіданні мають намір обговорити питання затримання дітей, яких представники "ДНР" звинувачують у диверсійній діяльності. "Сьогодні нам не вдалося обговорити питання незаконного затримання дітей, яких інша сторона оголосила диверсантами. Цьому буде присвячена частина наступної зустрічі", - написала І. Геращенко на своїй сторінці у Facebook.


Джерело: Інтерфакс-Україна 22 вересня 2016


ТегиЮНІСЕФ,   права дитини,   Донбас,   захист прав дитини

Додати коментар   Коментарi (0)

НАШІ ПРОЕКТИ

Як допомогти дітям пережити лихо: поради для вчителів

Матеріал надає поради для вчителів про те, що вони можуть зробити, щоб заспокоїти своїх учнів і допомогти їм розібратися зі своїми думками та почуттями стосовно катастрофи та її впливу на родини і громади.
 

Як допомогти дітям пережити лихо: поради для батьків

Матеріал надає інформацію для батьків про те, як допомогти дітям різного віку, які перебувають в ситуації конфлікту.
 

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".
 

Навчальний посібник для спеціалістів, які працюють з дітьми, щодо надання першої психологічної допомоги

Перша психологічна допомога (ППД) – це загальновизнана, проста й дієва методика забезпечення первинної підтримки людей у кризових ситуаціях, яку нещодавно було введено у перелік Мінімальних стандартів охорони дитинства у ході гуманітарних акцій. Перша психологічна допомога – це набір навичок та вмінь, володіння якими допоможе фахівцям у роботі з дітьми обмежити прояви стресу, що виникає як наслідок нещасних випадків, стихійних лих, конфліктів, міжособистісного насильства та інших кризових ситуацій.