Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Порошенко в ГА ООН ЮНІСЕФ закликав втрутитися в ситуацію з незаконним утриманням дітей на Донбасі

Президент України Петро Порошенко назвав неприпустимими випадки взяття в заручники незаконними збройними формуваннями на Донбасі дітей і підлітків і закликав Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) втрутитися в цю ситуацію.

"Я був шокований, коли дізнався, що нещодавно підтримувані Росією НЗФ на території Донбасу беруть дітей у заручники. Вони показали відео допиту підлітків, яких вони звинуватили у якийсь провокаційній діяльності. Така поведінка є неприпустимою в 21 столітті і ми закликаємо ЮНІСЕФ втрутитися і зупинити тортури над цими дітьми", - заявив він, виступаючи на 71-й Генасамблеї ООН у середу в Нью-Йорку.

Як повідомлялося, 12 вересня 2016 року низка російських ЗМІ з посиланням на сайт так званого "міністерства держбезпеки ДНР" повідомили про затримання в Донецькій області сімох підлітків за підозрою в зв'язку з українськими спецслужбами і вчиненні диверсій у ДНР. Найстаршому з них 18 років, а наймолодшому - 15.

Перший віце-спікер Верховної Ради, представниця України у підгрупі з гуманітарних питань Тристоронньої контактної групи І. Геращенко заявила, що "це порушення прав дитини, це порушення ООНівської конвенції про права дитини". Вона також направила листа до ОБСЄ та ЮНІСЕФ з проханням перевірити стан здоров'я дітей і встановити обставини історії їх затримання.

За підсумками минулого в середу, 21 вересня, в Мінську засідання Тристоронньої контактної групи І. Геращенко повідомила, що члени ТКГ на наступному засіданні мають намір обговорити питання затримання дітей, яких представники "ДНР" звинувачують у диверсійній діяльності. "Сьогодні нам не вдалося обговорити питання незаконного затримання дітей, яких інша сторона оголосила диверсантами. Цьому буде присвячена частина наступної зустрічі", - написала І. Геращенко на своїй сторінці у Facebook.


Джерело: Інтерфакс-Україна 22 вересня 2016


ТегиЮНІСЕФ,   права дитини,   Донбас,   захист прав дитини

Додати коментар   Коментарi (0)

НАШІ ПРОЕКТИ

Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах України

Метою Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах було з’ясування рівня розуміння, сприйняття дітьми та вчителями і вчительками гендерних проблем та, зокрема, ставлення до проблеми гендерного насильства у загальноосвітніх навчальних закладах.
 

Внутрішня політика Жіночого консорціуму України з захисту дітей

Жіночий консорціум України прагне забезпечити захист усіх дітей, з якими ми працюємо. Ми прагнемо просувати права дитини, включаючи участь дитини в питаннях, які стосуються її інтересів. Саме тому Жіночий консорціум України розробив внутрішню політику захисту дитини, аби впевнитись, що всі працівники та волонтери, які контактують з дітьми, не порушували їх прав.
 

Альтернативна доповідь по виконанню України конвенції щодо дискримінації жінок

 

Права дівчини (витримки з Національного паралельного звіту з виконання Пекінської декларації та Платформи дій. 2019)

Звіт про дотримання прав дівчини.