Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Понад 20 тис. дітей-сиріт в Україні потребують житла

На початок минулого року на обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, перебувало 20 639 дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа віком від 16 до 23 років. Про це повідомила прес-служба Міністерства соціальної політики у відповіді на запит кореспондента УНН.

За даними прес-служби міністерства, діти-сироти після закінчення терміну перебування в інтернатах можуть проживати в соціальних гуртожитках для дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, але тільки для досягнення ними 23-річного віку, а також у гуртожитках вузів – поки не завершать навчаннях у них, в інших установах і організаціях.

Протягом минулого року за кошти Держбюджету придбали 70 будинків для дитбудинків сімейного типу – там проживає 466 дітей. Також надали 829 квартир – в них наразі живуть 924 дітей-сиріт. За кошти місцевих бюджетів житлом забезпечили 509 дітей-сиріт.

Цього року на забезпечення житлом цієї категорії громадян передбачена субвенція в сумі 717,7 млн грн.

Нагадаємо, протягом 11 місяців 2018 року 1547 дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, були всиновлені, ще 4904 отримали опіку в родинах, втім понад 4,5 тисячі зустріли Новий рік в інтернатах.


Джерело: УНН 26 лютого 2019


Тегидіти-сироти,   права дитини,   захист прав дитини,   житло для дітей-сиріт

НАШІ ПРОЕКТИ

Як допомогти дітям пережити лихо: поради для батьків

Матеріал надає інформацію для батьків про те, як допомогти дітям різного віку, які перебувають в ситуації конфлікту.
 

Навчальний посібник для спеціалістів, які працюють з дітьми, щодо надання першої психологічної допомоги

Перша психологічна допомога (ППД) – це загальновизнана, проста й дієва методика забезпечення первинної підтримки людей у кризових ситуаціях, яку нещодавно було введено у перелік Мінімальних стандартів охорони дитинства у ході гуманітарних акцій. Перша психологічна допомога – це набір навичок та вмінь, володіння якими допоможе фахівцям у роботі з дітьми обмежити прояви стресу, що виникає як наслідок нещасних випадків, стихійних лих, конфліктів, міжособистісного насильства та інших кризових ситуацій.
 

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".
 

Як допомогти дітям пережити лихо: поради для вчителів

Матеріал надає поради для вчителів про те, що вони можуть зробити, щоб заспокоїти своїх учнів і допомогти їм розібратися зі своїми думками та почуттями стосовно катастрофи та її впливу на родини і громади.