Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Першим освітнім омбудсменом в Україні став директор київської школи

14 серпня Кабмін призначив директора київської школи №148 Сергія Горбачова на посаду освітнього омбудсмена.

Про це повідомляє UATV з посиланням на МОН.

“Ми сподіваємось, що вже найближчим часом усю організаційну роботу буде завершено й омбудсмен розпочне свою діяльність”, – сказала міністр освіти і науки Лілія Гриневич.

Зазначимо, що в Україні вперше з’явився освітній омбудсмен. Конкурс на цю посаду оголосили ще 12 липня. Спочатку комісія відібрала трьох кандидатів, а потім представила їх на сторінці МОН у Facebook. Визначальним фактором під час обрання стало знання системи освіти на різних, зокрема управлінських щаблях.

Нагадаємо, що уряд ще торік затвердив посаду освітнього омбудсмена.


Джерело: uatv.ua 15 серпня 2019


Тегиправа дитини,   освіта,   захист прав дитини,   освітній омбудсмен

НАШІ ПРОЕКТИ

Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах України

Метою Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах було з’ясування рівня розуміння, сприйняття дітьми та вчителями і вчительками гендерних проблем та, зокрема, ставлення до проблеми гендерного насильства у загальноосвітніх навчальних закладах.
 

Внутрішня політика Жіночого консорціуму України з захисту дітей

Жіночий консорціум України прагне забезпечити захист усіх дітей, з якими ми працюємо. Ми прагнемо просувати права дитини, включаючи участь дитини в питаннях, які стосуються її інтересів. Саме тому Жіночий консорціум України розробив внутрішню політику захисту дитини, аби впевнитись, що всі працівники та волонтери, які контактують з дітьми, не порушували їх прав.
 

Права дівчини (витримки з Національного паралельного звіту з виконання Пекінської декларації та Платформи дій. 2019)

Звіт про дотримання прав дівчини.
 

Альтернативна доповідь по виконанню України конвенції щодо дискримінації жінок