Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Підлітки назвали свої улюблені соцмережі

YouTube, Instagram та Snapchat – найпопулярніші онлайн-платформи серед підлітків. 95% з них мають доступ до смарфонів та 45% – майже постійно онлайн.

На це вказує останнє дослідження, проведене серед підлітків Великої Британії віком 13-17 років. Згідно даних, отриманих під час опитування, чіткого консенсусу серед підлітків щодо впливу соцмереж на життя немає.

31% з них оцінюють цей вплив позитивно. При цьому переважна більшість із них вибрали цей варіант, бо вважають, що соцмережі допомагають залишалися на зв’язку з рідними і друзями.

24% – негативно. З них переважна більшість вважає, що у соцмережах популярне цькування і поширюється багато чуток.

Ще 45% відповіли, що не оцінюють вплив соцмереж ані позитивно, ані негативно.

Крім того, якщо у 2014-2015 роках найбільш популярною соцмережею серед підлітків був Facebook. Ним користувалися 71% з них, тоді як сьогодні – 51%.

Найчастіше молоді люди Великобританії використовують Snapchat (35%) або YouTube (32%). Ще 15% – Іnstagram.


Джерело: 1NEWS 05 червня 2018


Тегипідлітки,   права дитини,   інтернет,   Інтернет,   соцмережі,   захист прав дитини

НАШІ ПРОЕКТИ

Права дівчини (витримки з Національного паралельного звіту з виконання Пекінської декларації та Платформи дій. 2019)

Звіт про дотримання прав дівчини.
 

Внутрішня політика Жіночого консорціуму України з захисту дітей

Жіночий консорціум України прагне забезпечити захист усіх дітей, з якими ми працюємо. Ми прагнемо просувати права дитини, включаючи участь дитини в питаннях, які стосуються її інтересів. Саме тому Жіночий консорціум України розробив внутрішню політику захисту дитини, аби впевнитись, що всі працівники та волонтери, які контактують з дітьми, не порушували їх прав.
 

Альтернативна доповідь по виконанню України конвенції щодо дискримінації жінок

 

Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах України

Метою Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах було з’ясування рівня розуміння, сприйняття дітьми та вчителями і вчительками гендерних проблем та, зокрема, ставлення до проблеми гендерного насильства у загальноосвітніх навчальних закладах.