Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Обмінювалися дітьми для зґвалтувань: у Німеччині розкрили мережу педофілів з 30 тисяч осіб

У Німеччині, в землі Північний Рейн — Вестфалія, розкрили найбільшу педофільську мережу в країні. В неї входили не менше 30 тисяч інтернет-користувачів, які обмінювалися дитячою порнографією і обговорювали насильницькі дії проти малолітніх.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це йдеться у матеріалі Медузи.

За інформацією видання, в кінці червня міністр юстиції землі Північний Рейн — Вестфалія Петер Бизенбах заявив, що в рамках розслідування декількох пов’язаних один з одним випадків сексуального насильства щодо дітей у місті Бергіш-Гладбах поліція виявила мережу із 30 тисяч підозрюваних.

Учасники чатів, форумів, груп в месенджерах — в даркнеті та загальнодоступному інтернеті, обмінювалися дитячою порнографією, давали один одному консультації, якими заспокійливими засобами присипляти дітей перед зґвалтуванням, закликали один одного не придушувати свої сексуальні бажання, домовлялися про обмін дітьми і навіть організовували групові зґвалтування.

Мережа була названа міжнародної, проте її ядро складають німецькомовні користувачі.

Міністр Бизенбах заявив, що до теперішнього часу слідчі зуміли ідентифікувати 72 підозрюваних і врятувати 44 жертви, включаючи тримісячну дитину.

Видання відзначає, те, що величезну мережу підозрюваних виявила саме влада 19-мільйонної землі Північний Рейн — Вестфалія, не випадково. Там в останні кілька років боротьба зі злочинами проти дітей була оголошена пріоритетом – це сталося після низки гучних злочинів, у ході розслідування яких поліцію і влади звинувачували у недбалості та бездіяльності.

У 2019 році стало відомо про локальну педофільську мережу, яка була організована в кемпінгу в місті Людге і діяла багато років. Жертвами стали прийомна дочка злочинця і багато інших дітей. Незважаючи на заяву, що надійшла в поліцію, справу з невідомих причин не порушували кілька років, а на довершення всього з поліції пропала алюмінієва валіза зі 155 CD-дисками, на яких, можливо, були зафіксовані злочини.

У місті Бергіш-Гладбах було порушено справу проти 26-річного солдата бундесверу, від дій якого постраждали його власні діти трьох і п’яти років, а також його племінниця і дочка його знайомого, що розділяв його схильності. Племінницю він навіть пропонував у чаті для групового зґвалтування.

Незважаючи на вагомі звинувачення, солдата, беручи до уваги його «каяття», не затримували після відкриття справи протягом п’яти місяців (і навіть не проводили обшук у нього вдома). У ці п’ять місяців до його арешту восени 2019 року, він, швидше за все, продовжував скоювати злочини. У травні солдата засудили до 10 років ув’язнення, які він буде відбувати в закритому психіатричному закладі.


Джерело: Народна правда 08 липня 2020


Тегиправа дитини,   педофілія,   насильство щодо дітей,   захист прав дитини

НАШІ ПРОЕКТИ

Як допомогти дітям пережити лихо: поради для вчителів

Матеріал надає поради для вчителів про те, що вони можуть зробити, щоб заспокоїти своїх учнів і допомогти їм розібратися зі своїми думками та почуттями стосовно катастрофи та її впливу на родини і громади.
 

Юні юзери-початківці разом з однолітками-експертами обговорювали важливі питання безпеки в мережі

 

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".
 

Як допомогти дітям пережити лихо: поради для батьків

Матеріал надає інформацію для батьків про те, як допомогти дітям різного віку, які перебувають в ситуації конфлікту.