Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

ОБСЄ: з початку року жертвами конфлікту на Донбасі стали 28 дітей

Загальна кількість дітей, що загинули або отримали поранення на Сході України цього року, становить 28 осіб. Про це сьогодні під час брифінгу заявив перший заступник голови Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ Александр Хуг.

“З часу нашої останньої зустрічі троє дітей загинули і ще двоє дістали поранення”, — сказав Хуг.

Він розповів, що біля Горлівки обірвалось життя 14-річного Кирила, 13-річного Андрія і 12-річного Віталія, а 10-річний Дмитро дістав поранення, і того ж дня у Старомихайлівці дістала поранення 16-річна Анна.

“Враховуючи ці останні жертви, загальна кількість загиблих або поранених цього року дітей становить 28 осіб”, — сказав заступник голови СММ.

Як повідомляв УНН, українська сторона у Мінську наполягає на розслідуванні підриву чотирьох дітей на міні в окупованій Горлівці.

Нагадаємо, 30 вересня у результаті вибуху загинули троє дітей в окупованій Горлівці, ще одна дитина перебуває в лікарні з пораненнями.


Джерело: УНН 12 жовтня 2018


Тегиправа дитини,   Донбас,   захист прав дитини,   війна,

НАШІ ПРОЕКТИ

Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах України

Метою Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах було з’ясування рівня розуміння, сприйняття дітьми та вчителями і вчительками гендерних проблем та, зокрема, ставлення до проблеми гендерного насильства у загальноосвітніх навчальних закладах.
 

Внутрішня політика Жіночого консорціуму України з захисту дітей

Жіночий консорціум України прагне забезпечити захист усіх дітей, з якими ми працюємо. Ми прагнемо просувати права дитини, включаючи участь дитини в питаннях, які стосуються її інтересів. Саме тому Жіночий консорціум України розробив внутрішню політику захисту дитини, аби впевнитись, що всі працівники та волонтери, які контактують з дітьми, не порушували їх прав.
 

Права дівчини (витримки з Національного паралельного звіту з виконання Пекінської декларації та Платформи дій. 2019)

Звіт про дотримання прав дівчини.
 

Альтернативна доповідь по виконанню України конвенції щодо дискримінації жінок