Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Нововведення на отримання субвенції на житло для дітей-сиріт

Цьогоріч до 15 серпня громади можуть звернутись до держави за субвенцією на забезпечення житлом не лише дітей-сиріт, а й малечі, позбавленої батьківського піклування.

Умови надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування опубліковані урядом за посиланням.

У цьому році субвенція з державного бюджету за цим напрямком спрямовується на:

✅нове будівництво приміщень для розміщення малих групових будинків, житла для дитячих будинків сімейного типу;

✅капітальний ремонт/реконструкцію житла для дитячих будинків сімейного типу, яке перебуває в комунальній власності;

✅придбання житла у прийнятих в експлуатацію житлових будинках для дитячих будинків сімейного типу, соціального житла, житла для дітей;

✅виплату грошової компенсації за належні для отримання житлові приміщення для дітей з метою придбання житла для зазначеної категорії осіб;

✅рецензування звітів про оцінку житла, яке придбавається на вторинному ринку;

✅розроблення проектної документації на нове будівництво/капітальний ремонт/реконструкцію житла для дитячих будинків сімейного типу, нове будівництво приміщень для розміщення малих групових будинків.

Серед основних нововведень:

Право на забезпечення житлом отримали діти, позбавлені батьківського піклування.

Надається право отримувати грошову компенсацію за належні для отримання житлові приміщення для дітей з метою придбання житла.

Органи місцевого самоврядування самостійно визначають розпорядника коштів субвенції.

Передбачено створення місцевої комісії при виконкомі та РДА.

Змінено норматив забезпечення житловою площею для дитячих будинків сімейного типу (ДБСТ).

Діти забезпечуються житлом в порядку черги.

Додаткові витрати за купівлю, оформлення житла та сплату податків, зборів, платежів сплачуватиме орган місцевого самоврядування.


Джерело: poglyad.tv 25 липня 2019


Тегидіти-сироти,   права дитини,   захист прав дитини,   права на житло

НАШІ ПРОЕКТИ

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".
 

Як допомогти дітям пережити лихо: поради для батьків

Матеріал надає інформацію для батьків про те, як допомогти дітям різного віку, які перебувають в ситуації конфлікту.
 

Навчальний посібник для спеціалістів, які працюють з дітьми, щодо надання першої психологічної допомоги

Перша психологічна допомога (ППД) – це загальновизнана, проста й дієва методика забезпечення первинної підтримки людей у кризових ситуаціях, яку нещодавно було введено у перелік Мінімальних стандартів охорони дитинства у ході гуманітарних акцій. Перша психологічна допомога – це набір навичок та вмінь, володіння якими допоможе фахівцям у роботі з дітьми обмежити прояви стресу, що виникає як наслідок нещасних випадків, стихійних лих, конфліктів, міжособистісного насильства та інших кризових ситуацій.
 

Як допомогти дітям пережити лихо: поради для вчителів

Матеріал надає поради для вчителів про те, що вони можуть зробити, щоб заспокоїти своїх учнів і допомогти їм розібратися зі своїми думками та почуттями стосовно катастрофи та її впливу на родини і громади.