Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Нещеплена дитина: і сама не захищена, і інші під загрозою

За даними МОЗу, останні п'ять років в країні спостерігається нестійка епідемічна ситуація відносно інфекційних хвороб, яких можна запобігти проведенням імунопрофілактики. Зокрема з початку року зареєстровано майже 30 тисяч випадків кору, переважна більшість серед захворілих - діти. У нашій області, за словами завідувача відділу епідеміологічного нагляду (спостереження) та профілактики інфекційних захворювань ДУ “Обласний лабораторний центр” Степана Томіна, з початку року на кір захворіло 1504 людини, серед яких 994 - діти.

- За останній тиждень на кір захворіло 112 осіб, серед них 26 дорослих та 86 дітей і це втричі більше, ніж минулого тижня, - говорить Томін. - Серед захворілих дітей 58% взагалі не були вакциновані від кору. При тому, що вакцини в кожному медичному центрі є в достатній кількості.

Про епідемію мова поки не йде. Для порівняння Степан Томін пояснює, що в минулому році на кір захворіло 106 мешканців області, а, наприклад, в 2006 році кором перехворіла 3131 особа.

- Варто розуміти, що кір, як і більшість інфекційних хвороб, має циклічність, зокрема зростання захворюваності можна спостерігати кожні п'ять років, - говорить лікар. - Але варто пам'ятати, що єдиним шляхом профілактики цієї інфекції є щеплення.


Джерело: 20 хвилин 17 жовтня 2018


Тегиправа дитини,   щеплення,   захист прав дитини

НАШІ ПРОЕКТИ

Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах України

Метою Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах було з’ясування рівня розуміння, сприйняття дітьми та вчителями і вчительками гендерних проблем та, зокрема, ставлення до проблеми гендерного насильства у загальноосвітніх навчальних закладах.
 

Права дівчини (витримки з Національного паралельного звіту з виконання Пекінської декларації та Платформи дій. 2019)

Звіт про дотримання прав дівчини.
 

Альтернативна доповідь по виконанню України конвенції щодо дискримінації жінок

 

Внутрішня політика Жіночого консорціуму України з захисту дітей

Жіночий консорціум України прагне забезпечити захист усіх дітей, з якими ми працюємо. Ми прагнемо просувати права дитини, включаючи участь дитини в питаннях, які стосуються її інтересів. Саме тому Жіночий консорціум України розробив внутрішню політику захисту дитини, аби впевнитись, що всі працівники та волонтери, які контактують з дітьми, не порушували їх прав.