Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Небезпечно для життя: чому не варто викладати фото дітей у соцмережі

Уповноважений президента України з прав дитини Микола Кулеба звернувся до батьків із закликом не поширювати інформацію про своїх дітей у соціальних мережах.

Про це він написав на своїй сторінці в Facebook.

"Мені приємно бачити щасливі фото дітей, якими діляться батьки в соцмережах. Однак хочу підкреслити небезпеку такого, здавалося б, "невинного" захоплення. Часто батьки власноруч допомагають зловмисникам. На жаль, не всі люди світу бажають добра нашим дітям", - підкреслив він.

Кулеба закликав не фотографуватися з дітьми біля школи, де видно її назву, позначати місцезнаходження, вказувати прізвище та ім'я дітей, щоб не наражати їх на небезпеку.

"Цю інформацію можуть використовувати зловмисники і нашкодити вашій дитині", - пояснив дитячий омбудсмен.

 


Джерело: znaj.ua 07 вересня 2018


Тегиправа дитини,   соцмережі,   захист прав дитини

НАШІ ПРОЕКТИ

Внутрішня політика Жіночого консорціуму України з захисту дітей

Жіночий консорціум України прагне забезпечити захист усіх дітей, з якими ми працюємо. Ми прагнемо просувати права дитини, включаючи участь дитини в питаннях, які стосуються її інтересів. Саме тому Жіночий консорціум України розробив внутрішню політику захисту дитини, аби впевнитись, що всі працівники та волонтери, які контактують з дітьми, не порушували їх прав.
 

Альтернативна доповідь по виконанню України конвенції щодо дискримінації жінок

 

Права дівчини (витримки з Національного паралельного звіту з виконання Пекінської декларації та Платформи дій. 2019)

Звіт про дотримання прав дівчини.
 

Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах України

Метою Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах було з’ясування рівня розуміння, сприйняття дітьми та вчителями і вчительками гендерних проблем та, зокрема, ставлення до проблеми гендерного насильства у загальноосвітніх навчальних закладах.