Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Назвали ідеальний вік для виховання музичних смаків дитини

Британські вчені виявили ідеальний вік для виховання музичних смаків дитини – від 8 до 10 років.

Дослідники з Університету Йорка вивчили дані понад 12 досліджень, загалом вони опитали понад 2 тисячі батьків, пише The Daily Telegraph.

Результати опитування показали, що найкраще діти прислухалися до порад, поки не досягали віку 10 років. А вже після цього віку діти віддаляються від батьків та піддаються впливу однолітків.

Діти старше 10 років позитивно сприймали рекомендації – так вказали лише 10% опитаних.

Дослідники додають, що найчастіше на музичні смаки намагалися вплинути батьки, ніж матері. Але статистика свідчить, що діти більше переймали смаки матерів (38%), ніж смаки батьків (30%).

За словами вчених, знайомство дітей з різними музичними стилями є ключем до виховання у них гарного смаку в майбутньому.


Джерело: 24 канал 21 лютого 2019


Тегиправа дитини,   психологія,   виховання,   захист прав дитини

НАШІ ПРОЕКТИ

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".
 

Навчальний посібник для спеціалістів, які працюють з дітьми, щодо надання першої психологічної допомоги

Перша психологічна допомога (ППД) – це загальновизнана, проста й дієва методика забезпечення первинної підтримки людей у кризових ситуаціях, яку нещодавно було введено у перелік Мінімальних стандартів охорони дитинства у ході гуманітарних акцій. Перша психологічна допомога – це набір навичок та вмінь, володіння якими допоможе фахівцям у роботі з дітьми обмежити прояви стресу, що виникає як наслідок нещасних випадків, стихійних лих, конфліктів, міжособистісного насильства та інших кризових ситуацій.
 

Як допомогти дітям пережити лихо: поради для вчителів

Матеріал надає поради для вчителів про те, що вони можуть зробити, щоб заспокоїти своїх учнів і допомогти їм розібратися зі своїми думками та почуттями стосовно катастрофи та її впливу на родини і громади.
 

Як допомогти дітям пережити лихо: поради для батьків

Матеріал надає інформацію для батьків про те, як допомогти дітям різного віку, які перебувають в ситуації конфлікту.