Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Науковці нагадали про загрозу, пов'язану з дефіцитом сну в дітей

Науковці Ратгерського університету (США) показали, що недостатня тривалість сну в дітей сприяє нездоровим звичкам у харчуванні, ожирінню та сидячому способу життя.

У дослідженні взяли участь понад 177 тисяч дітей у віці від 8 до 17 років. За допомогою електронного анкетування фахівці оцінювали харчові звички, тривалість сну у будні та вихідні дні, ступінь фізичної активності добровольців.

При недостатньому сні діти до 12 років спали менш ніж дев'ять годин на добу, а підлітки старше 12 років – менш ніж вісім годин на добу. Приблизно 40 відсотків усіх опитаних приділяли сну менше часу, ніж рекомендують лікарі.

Результати показали, що недостатня тривалість сну сприяє формуванню таких звичок, як пропуск сніданку, вживання фастфуду та солодощів. Також дефіцит сну сприяє зниженню фізичної активності протягом дня. Всі ці фактори призводять до появи надмірної ваги та розвитку ожиріння.


Джерело: maximum.fm 15 листопада 2018


Тегиправа дитини,   сон,   здоров'я дітей,   захист прав дитини

НАШІ ПРОЕКТИ

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".
 

Навчальний посібник для спеціалістів, які працюють з дітьми, щодо надання першої психологічної допомоги

Перша психологічна допомога (ППД) – це загальновизнана, проста й дієва методика забезпечення первинної підтримки людей у кризових ситуаціях, яку нещодавно було введено у перелік Мінімальних стандартів охорони дитинства у ході гуманітарних акцій. Перша психологічна допомога – це набір навичок та вмінь, володіння якими допоможе фахівцям у роботі з дітьми обмежити прояви стресу, що виникає як наслідок нещасних випадків, стихійних лих, конфліктів, міжособистісного насильства та інших кризових ситуацій.
 

Як допомогти дітям пережити лихо: поради для батьків

Матеріал надає інформацію для батьків про те, як допомогти дітям різного віку, які перебувають в ситуації конфлікту.
 

Як допомогти дітям пережити лихо: поради для вчителів

Матеріал надає поради для вчителів про те, що вони можуть зробити, щоб заспокоїти своїх учнів і допомогти їм розібратися зі своїми думками та почуттями стосовно катастрофи та її впливу на родини і громади.