Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Наступного року уряд трансформуватиме систему інтернатів

Наступного року уряд планує направити значні ресурси на трансформацію мережі інтернатних закладів для дітей і на допомогу людям з інвалідністю. Про це заявив Прем'єр-міністр України Олексій Гончарук під час презентації проекту Держбюджету-2020, передає кореспондент УНН.

"Ми передбачили допомогу на ще дві вразливі категорії, в першу чергу, - це діти, діти-сироти, передусім. Ми закладаємо серйозний ресурс для того, щоб почати трансформувати систему інтернатів у систему догляду за такими дітьми в умовах, максимально наближених до сімейних. Також серйозний ресурс ми передбачаємо для допомоги людям із інвалідністю", - зазначив Гончарук.

За його словами, в Україні діє неефективна форма - інтернатних закладів, світ відмовляється від такої системи. В Україні теж будуть рухатись цим шляхом.

Також він додав, що пенсії наступного року будуть індексовані, але їх зростання буде невеликим, оскільки прогнозоване економічне зростання не дозволяє більших витрат.

Нагадаємо, Кабінет міністрів України на позачерговому засіданні 3 листопада ввечері ухвалив проект Бюджету-2020 до другого читання у Верховній Раді.


Джерело: УНН 07 листопада 2019


Тегидіти-сироти,   права дитини,   захист прав дитини

НАШІ ПРОЕКТИ

Як допомогти дітям пережити лихо: поради для вчителів

Матеріал надає поради для вчителів про те, що вони можуть зробити, щоб заспокоїти своїх учнів і допомогти їм розібратися зі своїми думками та почуттями стосовно катастрофи та її впливу на родини і громади.
 

Навчальний посібник для спеціалістів, які працюють з дітьми, щодо надання першої психологічної допомоги

Перша психологічна допомога (ППД) – це загальновизнана, проста й дієва методика забезпечення первинної підтримки людей у кризових ситуаціях, яку нещодавно було введено у перелік Мінімальних стандартів охорони дитинства у ході гуманітарних акцій. Перша психологічна допомога – це набір навичок та вмінь, володіння якими допоможе фахівцям у роботі з дітьми обмежити прояви стресу, що виникає як наслідок нещасних випадків, стихійних лих, конфліктів, міжособистісного насильства та інших кризових ситуацій.
 

Як допомогти дітям пережити лихо: поради для батьків

Матеріал надає інформацію для батьків про те, як допомогти дітям різного віку, які перебувають в ситуації конфлікту.
 

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".