Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

На сесії Всесвітньої асамблеї охорони здоров'я обговорять проблему ранніх шлюбів

21 травня Женеві розпочала роботу 65-я сесія Всесвітньої асамблеї охорони здоров'я. Одна з тем сесії - вагітність в підлітковому віці. Щорічно 16 мільйонів дівчат народжують у віці 15-19 років і два мільйони - до 15 років.

У всьому світі кожна п'ята дівчина народжує до того, як їй виповниться 18 років, а в найбідніших регіонах світу до цього віку стає мамою кожна третя дівчина.

У країнах з низьким і середнім рівнем доходу ускладнення вагітності та пологів - одна з основних причин смерті серед дівчат у віці 15-19 років. Багато хто з них не знають, як оберігатися від вагітності або не можуть придбати протизаплідні засоби.

У Латинській Америці, Європі та Азії лише 42-68% дівчат підліткового віку, заміжніх або таких, які перебувають у цивільному шлюбі, використовують протизаплідні засоби. В Африці цей показник варіюється в межах 3-49%. В результаті, щорічно в світі три мільйони дівчат 15-19 років ризикують життям, йдучи на небезпечні аборти.

На розгляд делегатів 65-ї сесії Всесвітньої асамблеї охорони здоров'я представлена ​​доповідь «Ранні шлюби, вагітність в підлітковому і молодому віці».


Джерело: Центр новостей ООН 23 травня 2012


Тегизахист прав дітей,   ранні шлюби,   підліткова вагітність

Додати коментар   Коментарi (0)

НАШІ ПРОЕКТИ

Альтернативний звіт про дотримання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період з 2011 по 2018 роки (від коаліції неурядових організацій)

Альтернативний звіт про реалізацію Україною положень Конвенції ООН про права дитини є результатом спільної роботи експертів громадського сектору в сфері захисту прав дитини. Документ містить актуальну інформацію про виконання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період, що пройшов з моменту отримання Україною рекомендацій Комітету ООН з прав дитини стосовно розгляду останнім зведеної третьої та четвертої державної доповіді (2011 рік) по 2018 рік включно.
 

Гуманітарна допомога в Сумській області родинам внутрішньо переміщених осіб

Сумщина – один із тих українських регіонів, що дуже потерпає від агресії РФ, чия армія обстрілює прикордоння регіону практично щодня. Як наслідок обстрілів – відсутність електрики, тобто світла і тепла, що особливо взимку є неабиякою проблемою, особливо для родин із дітьми. Саме тому Сумщина під пильною увагою нашої команди, бо попри все регіон ще й приймає внутрішніх переселенців.
 

Альтернативна доповідь про впровадження Конвенції ООН про права дитини, підготовлена дітьми

 

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".