Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

На Харківщині вчителі подали до суду через реорганізацію шкіл

Директори чотирьох шкіл на Харківщині подали оскарження до суду, адже не погоджуються з реорганізацією шкіл шляхом приєднання одна до одної. Про це кореспонденту УНН повідомили у пресслужбі Первомайської міської ради Харківської області.

"Керуючись своїми повноваженнями 25 червня 2019 року Первомайська міська рада Харківської області прийняла рішення про реорганізацію шкіл шляхом приєднання", - повідомили у пресслужбі.

Так, відповідно до рішення міської ради Первомайську ЗОШ I-III ступенів №1 поєднали з Первомайською ЗОШ I-III ступенів №5, а Первомайську ЗОШ I-III ступенів №4 з Первомайською ЗОШ I-III ступенів №7.

"Директори зазначених шкіл не погодилася з прийнятими рішеннями та оскаржили їх до Харківського окружного адміністративного суду з позовом про визнання незаконним та скасування рішення про реорганізацію шляхом приєднання цих шкіл", - повідомили у пресслужбі.

Раніше УНН повідомляв, що 1 вересня на Харківщині співробітники двох навчальних закладів перекрили рух на знак протесту проти закриття шкіл.


Джерело: УНН 13 вересня 2019


Тегиправа дитини,   освіта,   захист прав дитини

НАШІ ПРОЕКТИ

Альтернативна доповідь по виконанню України конвенції щодо дискримінації жінок

 

Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах України

Метою Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах було з’ясування рівня розуміння, сприйняття дітьми та вчителями і вчительками гендерних проблем та, зокрема, ставлення до проблеми гендерного насильства у загальноосвітніх навчальних закладах.
 

Внутрішня політика Жіночого консорціуму України з захисту дітей

Жіночий консорціум України прагне забезпечити захист усіх дітей, з якими ми працюємо. Ми прагнемо просувати права дитини, включаючи участь дитини в питаннях, які стосуються її інтересів. Саме тому Жіночий консорціум України розробив внутрішню політику захисту дитини, аби впевнитись, що всі працівники та волонтери, які контактують з дітьми, не порушували їх прав.
 

Права дівчини (витримки з Національного паралельного звіту з виконання Пекінської декларації та Платформи дій. 2019)

Звіт про дотримання прав дівчини.