Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

На Миколаївщині поліцейські створили чат-бот для реагування на булінг у школах

На Миколаївщині поліцейські розробили чат-бот для дітей на базі месенджеру Telegram під назвою "Ювенальна превенція Миколаївської області". Його мета ‒ оперативне реагування на булінг, налагодження комунікації між поліцейськими та дітьми, а також їхніми батьками.

Про це в ефірі Українського радіо Миколаїв розповів начальник відділу ювенальної превенції Нацполіції в Миколаївській області Сергій Демідов.

Структура чат-боту складається з шести розділів. У першому розділі "Знайти працівника" можна дізнатися інформацію про ювенального поліцейського, який закріплений за даною територією, електронну адресу та номери телефонів соціальних служб, із якими співпрацює поліцейський у сфері захисту прав дитини.

У наступному розділі "Карта" є можливість скористатись Google-картою, на якій позначили всі територіальні підрозділи поліції та поліцейські станції області.

До чат-боту входить розділ "Нормативна база", в якому є посилання на нормативно-правові акти, якими керуються ювенальні поліцейські у сфері захисту прав та законних інтересів дітей.

У розділі "Вакансії" розміщені актуальні оголошення про умови проведення конкурсів та відбору на посади поліцейських з посиланням на офіційний сайт.

Також у розділі "Знайти нас у мережі Інтернет" містяться посилання на офіційні інтернет-ресурси поліції в Миколаївській області, Служби розшуку дітей тощо.

Для зворотного зв’язку з користувачами в чат-боті є розділ "Поставити запитання ‒ отримати відповідь", де можна поставити запитання безпосередньо співробітнику поліції.

За словами Сергія Демідова, проєкт найближчим часом буде доопрацьовуватися, оскільки, станом на 31 серпня, на Миколаївщині працюють лише сім офіцерів громад, а з часом їх кількість буде змінюватись, і, відповідно, дані будуть вноситися до чат-боту.

До розробки даного чат-боту залучалися представники Служби у справах дітей Миколаївської облдержадміністрації та Миколаївського обласного центру соціальних служб.

 


Джерело: suspilne.media 06 вересня 2021


Тегиправа дитини,   захист прав дитини,   булінг

НАШІ ПРОЕКТИ

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".
 

Альтернативна доповідь про впровадження Конвенції ООН про права дитини, підготовлена дітьми

 

Альтернативний звіт про дотримання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період з 2011 по 2018 роки (від коаліції неурядових організацій)

Альтернативний звіт про реалізацію Україною положень Конвенції ООН про права дитини є результатом спільної роботи експертів громадського сектору в сфері захисту прав дитини. Документ містить актуальну інформацію про виконання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період, що пройшов з моменту отримання Україною рекомендацій Комітету ООН з прав дитини стосовно розгляду останнім зведеної третьої та четвертої державної доповіді (2011 рік) по 2018 рік включно.
 

Як допомогти дітям пережити лихо: поради для батьків

Матеріал надає інформацію для батьків про те, як допомогти дітям різного віку, які перебувають в ситуації конфлікту.