Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

На Луганщині статус постраждалих від воєнних дій отримали майже 4,5 тисячі дітей

На Луганщині станом на початок 2019 року статус постраждалих унаслідок воєнних дій та збройних конфліктів отримали 4470 дітей.

Про це повідомляє прес-служба Луганської обласної державної адміністрації.

«Із загальної кількості постраждалих дітей переважна більшість – 4463 – зазнали психологічного насильства, шестеро отримали поранення, контузію, каліцтво та одна дитина зазнала фізичного насильства», - йдеться у повідомленні.

Службами у справах дітей Луганської області організована активна робота щодо надання статусу дитини, постраждалої внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.

Наразі вирішується питання надання статусу ще 6815 дітям, які звернулись за його отриманням та відповідно до Порядку мають підстави для його встановлення, підкреслили в ОДА.


Джерело: УКРІНФОРМ 09 сiчня 2019


Тегиправа дитини,   Донбас,   війна,   захист прав дитини

НАШІ ПРОЕКТИ

Права дівчини (витримки з Національного паралельного звіту з виконання Пекінської декларації та Платформи дій. 2019)

Звіт про дотримання прав дівчини.
 

Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах України

Метою Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах було з’ясування рівня розуміння, сприйняття дітьми та вчителями і вчительками гендерних проблем та, зокрема, ставлення до проблеми гендерного насильства у загальноосвітніх навчальних закладах.
 

Альтернативна доповідь по виконанню України конвенції щодо дискримінації жінок

 

Внутрішня політика Жіночого консорціуму України з захисту дітей

Жіночий консорціум України прагне забезпечити захист усіх дітей, з якими ми працюємо. Ми прагнемо просувати права дитини, включаючи участь дитини в питаннях, які стосуються її інтересів. Саме тому Жіночий консорціум України розробив внутрішню політику захисту дитини, аби впевнитись, що всі працівники та волонтери, які контактують з дітьми, не порушували їх прав.