Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Monatik співпрацюватиме з ЮНІСЕФ в Україні

Співак Monatik проведе інформаційну кампанію, мета якої – мотивувати сучасних молодих людей до тестування на ВІЛ.

Український музикант Monatik боротиметься за права та здоров'я дітей і підлітків в Україні. Уночі 27 листопада він поділився новиною на своїй сторінці в Instagram.

"Сьогодні великий день. Мене удостоїли честі стати другом ЮНІСЕФ. Вірю, що разом, у такий колаборації, ми зробимо багато добрих справ! Почнімо", – написав він.

Представник Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні Джованна Барберіс і Monatik підписали Меморандум про взаєморозуміння у сфері захисту прав дітей.

Співпраця між ними почнеться з інформаційної кампанії, мета якої – мотивувати сучасних молодих людей до тестування на ВІЛ.

Популярність виконавець здобув після участі в шоу "Х-фактор" на каналі СТБ.

Monatik був у кріслі судді на проекті "Танці з зірками" на телеканалі "1+1". Зараз він є суддею вокального шоу "Голос.Діти".


Джерело: Гордон 29 листопада 2017


ТегиЮНІСЕФ,   права дитини,   ВІЛ,   захист прав дитини

НАШІ ПРОЕКТИ

Альтернативна доповідь по виконанню України конвенції щодо дискримінації жінок

 

Внутрішня політика Жіночого консорціуму України з захисту дітей

Жіночий консорціум України прагне забезпечити захист усіх дітей, з якими ми працюємо. Ми прагнемо просувати права дитини, включаючи участь дитини в питаннях, які стосуються її інтересів. Саме тому Жіночий консорціум України розробив внутрішню політику захисту дитини, аби впевнитись, що всі працівники та волонтери, які контактують з дітьми, не порушували їх прав.
 

Права дівчини (витримки з Національного паралельного звіту з виконання Пекінської декларації та Платформи дій. 2019)

Звіт про дотримання прав дівчини.
 

Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах України

Метою Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах було з’ясування рівня розуміння, сприйняття дітьми та вчителями і вчительками гендерних проблем та, зокрема, ставлення до проблеми гендерного насильства у загальноосвітніх навчальних закладах.