Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Лікар розповів, з якого віку діти можуть носити сонцезахисні окуляри

Сонцезахисні окуляри є обов’язковим атрибутом для дорослих і дітей, починаючи з 5-тирічного віку. Про це повідомив завідувач кафедри офтальмології Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П.Шупика Сергій Риков в коментарі кореспонденту УНН.

“Сонцезахисні окуляри є обов’язковою гігієнічною атрибутикою, починаючи у дітей з 5 років. Тому що людина не народжена дивитися на сонце. Існує три розміри дитячих сонцезахисних окулярів, і краще за все купувати в кольорових силіконових оправах. При цьому, по-перше, травматизм нульовий, а по-друге, захищення від сонця”, — зазначив лікар.

За його словами, також слід враховувати інтенсивність сонця, підбираючи окуляри для літнього відпочинку.

“Якщо ви їдете на море, це має бути захист до 200% затемнення, а якщо відпочиватиме в Карпатах, серед зелені, то достатньо буде і 100% затемнення, щоб захистити сітківку від навантаження”, — додав медик.

Нагадаємо, серед основних причин погіршення зору у дітей — недоношеність, інфекційні хвороби у ранньому віці, спадковість, а також порушення осанки, тоді як користування гаджетами стоїть на 12-13 місці серед таких причин.


Джерело: УНН 24 червня 2019


Тегиправа дитини,   здоров'я дітей,   захист прав дитини

НАШІ ПРОЕКТИ

Внутрішня політика Жіночого консорціуму України з захисту дітей

Жіночий консорціум України прагне забезпечити захист усіх дітей, з якими ми працюємо. Ми прагнемо просувати права дитини, включаючи участь дитини в питаннях, які стосуються її інтересів. Саме тому Жіночий консорціум України розробив внутрішню політику захисту дитини, аби впевнитись, що всі працівники та волонтери, які контактують з дітьми, не порушували їх прав.
 

Альтернативна доповідь по виконанню України конвенції щодо дискримінації жінок

 

Права дівчини (витримки з Національного паралельного звіту з виконання Пекінської декларації та Платформи дій. 2019)

Звіт про дотримання прав дівчини.
 

Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах України

Метою Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах було з’ясування рівня розуміння, сприйняття дітьми та вчителями і вчительками гендерних проблем та, зокрема, ставлення до проблеми гендерного насильства у загальноосвітніх навчальних закладах.