Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Лікар: Названі головні «комп’ютерні хвороби» дітей

Раніше таких діагнозів не існувало зовсім, як зазначає фахівець в області медицини Анатолій Олійник. Однак сучасні технології внесли свої корективи, і їх не можна назвати позитивними.

Названі головні «комп’ютерні хвороби» дітей, з якими стикаються сучасні підлітки, в деякій мірі, не представляють своє життя без гаджетів. Лікар повідомив, що мова йде про «артрозі першого і другого пальців», і такий діагноз ставиться любителям комп’ютерів, постійно нажимающим мишку, чому кінцівки деформуються.

Також є більш серйозні захворювання, і це падіння зору, а в деяких випадках воно стрімкий, адже комп’ютери та телефони можуть впливати на очі внаслідок яскравого світіння, яке тисне на нервову систему. Також діти страждають від психічних розладів, і така хвороба безпосередньо пов’язана з гаджетами, спотворюють психіку.

Насправді, як би не здавалося на перший погляд, дітям дійсно потрібні гаджети, адже вони спрощують взаємодію зі світом. Однак використання комп’ютерів, смартфонів, планшетів та ігрових приставок варто обмежити, адже надмірне вплив яскравого світла на очі може привести до реальних наслідків. Дійсно, багатьом батькам здається, що дитині краще сидіти вдома перед комп’ютером, ніж на вулиці займатися всякою нісенітницею» з однолітками, але насправді такі діти можуть взагалі відсторонитися від суспільства і перестати розвивати здатність спілкуватися з людьми.


Джерело: Голос Одеси 05 липня 2018


Тегиправа дитини,   інтернет,   Інтернет,   здоров'я дітей,   захист прав дитини

НАШІ ПРОЕКТИ

Навчальний посібник для спеціалістів, які працюють з дітьми, щодо надання першої психологічної допомоги

Перша психологічна допомога (ППД) – це загальновизнана, проста й дієва методика забезпечення первинної підтримки людей у кризових ситуаціях, яку нещодавно було введено у перелік Мінімальних стандартів охорони дитинства у ході гуманітарних акцій. Перша психологічна допомога – це набір навичок та вмінь, володіння якими допоможе фахівцям у роботі з дітьми обмежити прояви стресу, що виникає як наслідок нещасних випадків, стихійних лих, конфліктів, міжособистісного насильства та інших кризових ситуацій.
 

Як допомогти дітям пережити лихо: поради для вчителів

Матеріал надає поради для вчителів про те, що вони можуть зробити, щоб заспокоїти своїх учнів і допомогти їм розібратися зі своїми думками та почуттями стосовно катастрофи та її впливу на родини і громади.
 

Як допомогти дітям пережити лихо: поради для батьків

Матеріал надає інформацію для батьків про те, як допомогти дітям різного віку, які перебувають в ситуації конфлікту.
 

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".