Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Крим при окупантах став "лідером" з жорстокого ставлення до дітей

Про це повідомляє Depo.Крим з посиланням на "Новини Криму".

У Міністерстві освіти Росії, грунтуючись на даних Росстату, визначилися з регіонами, де найчастіше позбавляють батьківських прав. За загальною кількістю випадків позбавлення батьківських прав лідирує Московська область. За жорстоке поводження з дітьми найчастіше позбавляють прав в окупованому Криму.

У Севастополі та кількох регіонах Північного Кавказу в 2018 році не було зареєстровано жодного випадку жорстокого поводження з дітьми. Лідером за кількістю випадків жорстокого поводження з дітьми на Росії в 2018 році став Пермський край, що виходить з даних Міністерства освіти і Росстату. Тут було зафіксовано 159 таких випадків. Це майже утричі більше, ніж в Архангельській області і Краснодарському краї, які ділять друге і третє місця, - по 55 таких випадків.

У першій п'ятірці також Оренбурзька (53) і Кіровська (46) області. У десяти регіонах не зафіксовано жодного випадку жорстокого поводження з дітьми. Чотири з них знаходяться в Північно-Кавказькому федеральному окрузі: Дагестан, Інгушетія, Кабардино-Балкарія, Карачаєво-Черкесія. Також не зафіксовано жорстокого поводження з дітьми в Тамбовській і Орловської областях, Республіці Алтай, Калмикії, окупованому Севастополі та на Чукотці. У більшості з них статистики по жорстокому поводженню з дітьми немає з року в рік, випливає з даних Росстата.

Окупований Крим став лідером за кількістю батьків, позбавлених прав за жорстоке поводження з дітьми, за 2018 рік на півострові було прийнято 26 таких рішень. У Приморському краї - 17, Архангельської області - 14, Нижегородській і Оренбурзькій - по 11.

 


Джерело: krym.depo.ua 16 серпня 2019


Тегиправа дитини,   насильство щодо дітей,   Крим,   захист прав дитини

НАШІ ПРОЕКТИ

Права дівчини (витримки з Національного паралельного звіту з виконання Пекінської декларації та Платформи дій. 2019)

Звіт про дотримання прав дівчини.
 

Альтернативна доповідь по виконанню України конвенції щодо дискримінації жінок

 

Внутрішня політика Жіночого консорціуму України з захисту дітей

Жіночий консорціум України прагне забезпечити захист усіх дітей, з якими ми працюємо. Ми прагнемо просувати права дитини, включаючи участь дитини в питаннях, які стосуються її інтересів. Саме тому Жіночий консорціум України розробив внутрішню політику захисту дитини, аби впевнитись, що всі працівники та волонтери, які контактують з дітьми, не порушували їх прав.
 

Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах України

Метою Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах було з’ясування рівня розуміння, сприйняття дітьми та вчителями і вчительками гендерних проблем та, зокрема, ставлення до проблеми гендерного насильства у загальноосвітніх навчальних закладах.