Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Кожен третій підліток в Україні ставав жертвою онлайн-булінгу, - UNICEF

Згідно з даними опитування, проведеного ЮНІСЕФ, кожен третій підліток в Україні ставав жертвою онлайн-булінгу, а кожен п'ятий був змушений пропускати через це шкільні заняття.

Про це йдеться на сторінці UNICEF Ukrainе в соціальній мережі "Фейсбук".

"Під час пандемії COVID19 підлітки стали ще більше часу проводити онлайн і стали ще більш уразливими до негативного впливу кібербулінгу", - йдеться в повідомленні.

У зв'язку з цим 4 травня, в Міжнародний день протидії булінгу, UNICEF закликає батьків ще раз поговорити зі своїми дітьми про булінг і кібербулінг. Про те, що таке кібербулінг і які його прояви? Що робити, щоб зменшити ризик кібербулінгу? Як зупинити булінг щодо дитини? Відповіді на ці запитання можна знайти в матеріалах UNICEF.

Кібербулінг - це булінг із застосуванням цифрових технологій. Він може відбуватися в соціальних мережах, платформах обміну повідомленнями (месенджерах), ігрових платформах і мобільних телефонах. Це неодноразова поведінка, спрямована на залякування, провокації гніву або приниження тих, проти кого вона спрямована.

Зокрема йдеться про:

- поширення брехні про кого-небудь або розміщення фотографій, які компрометують кого-небудь, у соціальних мережах;

- передачу повідомлень або погроз, які ображають кого-небудь або можуть завдати комусь шкоди через платформи обміну повідомленнями;

- видавання себе за іншого/іншу і відправлення повідомлень іншим людям від його/її імені.

Особистий булінг і кібербулінг часто пов'язані між собою. Але кібербулінг залишає цифровий слід - записи, які можуть бути доказами, які дозволять зупинити травлю.


Джерело: censor.net 07 травня 2021


Тегиправа дитини,   захист прав дитини,   булінг,   онлайн-булінг

НАШІ ПРОЕКТИ

Альтернативна доповідь про впровадження Конвенції ООН про права дитини, підготовлена дітьми

 

Альтернативний звіт про дотримання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період з 2011 по 2018 роки (від коаліції неурядових організацій)

Альтернативний звіт про реалізацію Україною положень Конвенції ООН про права дитини є результатом спільної роботи експертів громадського сектору в сфері захисту прав дитини. Документ містить актуальну інформацію про виконання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період, що пройшов з моменту отримання Україною рекомендацій Комітету ООН з прав дитини стосовно розгляду останнім зведеної третьої та четвертої державної доповіді (2011 рік) по 2018 рік включно.
 

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".
 

Як допомогти дітям пережити лихо: поради для батьків

Матеріал надає інформацію для батьків про те, як допомогти дітям різного віку, які перебувають в ситуації конфлікту.