Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Комітет ООН з прав дитини опублікував підсумкові рекомендації для Естонії та Грузії

8 лютого в Комітеті ООН з прав дитини опублікували підсумкові рекомендації для Естонії та Грузії. Нагадаємо, що в ході 74-ї сесії Комітету ці дві країни відзвітували про виконання положень Конвенції про права дитини.

Експерти вітали поправки до естонського законодавства, що передбачають надання громадянства дітям, які народилися на території Естонії у батьків-негромадян. Проте, члени Комітету рекомендували прискорити процес натуралізації для дітей, які прибувають в країну в якості членів сімей мігрантів, а також всіх дітей у віці від 15 до 18 років, які проживають в Естонії. Інші рекомендації також стосуються зміцнення інститутів із захисту прав дитини.

Грузії члени Комітету рекомендували ратифікувати ряд міжнародних документів, в тому числі Конвенцію щодо захисту прав мігрантів і членів їх сімей, а також щодо захисту людей від насильницьких зникнень. У числі рекомендацій - боротьба з сексуальною експлуатацією дітей, забезпечення дошкільної освіти, заходи по боротьбі з бідністю, зниження показників дитячої смертності, захист прав дітей з інвалідністю та інші.


Джерело: Радио ООН 09 лютого 2017


Тегиправа дитини,   ООН,   захист прав дитини

Додати коментар   Коментарi (0)

НАШІ ПРОЕКТИ

Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах України

Метою Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах було з’ясування рівня розуміння, сприйняття дітьми та вчителями і вчительками гендерних проблем та, зокрема, ставлення до проблеми гендерного насильства у загальноосвітніх навчальних закладах.
 

Права дівчини (витримки з Національного паралельного звіту з виконання Пекінської декларації та Платформи дій. 2019)

Звіт про дотримання прав дівчини.
 

Альтернативна доповідь по виконанню України конвенції щодо дискримінації жінок

 

Внутрішня політика Жіночого консорціуму України з захисту дітей

Жіночий консорціум України прагне забезпечити захист усіх дітей, з якими ми працюємо. Ми прагнемо просувати права дитини, включаючи участь дитини в питаннях, які стосуються її інтересів. Саме тому Жіночий консорціум України розробив внутрішню політику захисту дитини, аби впевнитись, що всі працівники та волонтери, які контактують з дітьми, не порушували їх прав.