Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Комаровський розповів про інтервали між щепленнями

Євген Комаровський розповів про інтервали між щепленнями і наголосив, що іноді лікарі призначають дати пацієнтам, виходячи з особистої зручності, а не керуючись правилами. Відомий педіатр на своїй сторінці в Instagram закликав виходити з рекомендованих термінів, логіки та здорового глузду.

Доктор Комаровський, який раніше дав поради батькам, чиї діти захворіли на ГРЗ, відповів на питання про інтервали між щепленнями на прикладі "Превенара".

Повідомляється, що в даному випадку лікар відрахувала пацієнту рівно 30 днів і призначила наступне щеплення. Хоча зазвичай вказується про повторну процедуру щонайменше від 30 днів між щепленнями.

Схожа ситуація і з "Манту" - лікар сказала прийти рівно через рік, максимум плюс-мінус три дні.

У Комаровського запитали, чому пацієнту заборонили приходити через 40, 45 або 60 днів після першого "Превенара", і чому не можна поставити "Манту", наприклад, через рік і десять днів?

Комаровський назвав такі питання риторичними і зауважив, що робити такі тимчасові "лаги" можна.

"Можна і потрібно. І взагалі медицина існує для того, щоб всім було зручно. Лікарю зручніше вас прийняти через 30 днів? Це її проблеми. Але повинно бути зручно всім. Тому є мінімальні інтервали, є рекомендовані терміни, а є логіка і здоровий глузд", - розповів лікар вищої категорії.

Доктор Комаровський зазначив, що "Манту" можна зробити і через рік і місяць, і через півтора, "а деякі взагалі його не роблять ніколи в житті, але тим не менше живуть".

"Тому, лікар однозначно не правий. Ваші запитання риторичні", - резюмував він.


Джерело: РБК-Україна 10 червня 2019


Тегиправа дитини,   щеплення,   захист прав дитини

НАШІ ПРОЕКТИ

Альтернативна доповідь по виконанню України конвенції щодо дискримінації жінок

 

Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах України

Метою Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах було з’ясування рівня розуміння, сприйняття дітьми та вчителями і вчительками гендерних проблем та, зокрема, ставлення до проблеми гендерного насильства у загальноосвітніх навчальних закладах.
 

Внутрішня політика Жіночого консорціуму України з захисту дітей

Жіночий консорціум України прагне забезпечити захист усіх дітей, з якими ми працюємо. Ми прагнемо просувати права дитини, включаючи участь дитини в питаннях, які стосуються її інтересів. Саме тому Жіночий консорціум України розробив внутрішню політику захисту дитини, аби впевнитись, що всі працівники та волонтери, які контактують з дітьми, не порушували їх прав.
 

Права дівчини (витримки з Національного паралельного звіту з виконання Пекінської декларації та Платформи дій. 2019)

Звіт про дотримання прав дівчини.