Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Коляда в ООН: більше 100 тисяч українських дітей живуть у прифронтовій зоні

Більше 100 тисяч українських дітей живуть у прифронтовій зоні, де актуальними є протимінні навчання. Про це під час своєї доповіді на пленарному засіданні 74-ої Генеральної Асамблеї Організації Об’єднаних Націй повідомила міністр у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України Оксана Коляда, передає УНН з посиланням на її сторінку в Facebook.

“Більше 100 тисяч українських дітей живуть у прифронтовій зоні, де актуальними є протимінні навчання. З 2014 року від мін загинуло 7 дітей, травмовано 29”, — повідомила Коляда.

Зазначається, що усього за час війни загинуло 172 дитини.

“За час війни за даними ООН загинуло більше 13 тисяч громадян України, з них 3345 мирних мешканців, 172 — діти. Серед загиблих також 298 іноземних громадян, пасажирів рейсу МН-17 „Малайзійських авіаліній“, збитого ракетою російської ЗРК Бук М1”, — повідомляє Коляда.

За її інформацією, деякі діти продовжують добиратись до школи небезпечним шляхом.

“Щоденно 10 дітей із окупованого села Старомар’ївка добираються до школи в контрольованому українською владою селі Гранітному. 4 кілометри по замінованій стежці та напівзруйнованій кладці. Це відбувається настільки регулярно, що Гугл-карти проклав відповідний маршрут”, — розповіла міністр.

Як раніше повідомляв УНН, міністр у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб України Оксана Коляда у понеділок, 16 грудня, виступить із доповіддю на пленарному засіданні Генеральної Асамблеї ООН.


Джерело: УНН 17 грудня 2019


Тегиправа дитини,   Донбас,   війна,   захист прав дитини

НАШІ ПРОЕКТИ

Як допомогти дітям пережити лихо: поради для батьків

Матеріал надає інформацію для батьків про те, як допомогти дітям різного віку, які перебувають в ситуації конфлікту.
 

Альтернативний звіт про дотримання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період з 2011 по 2018 роки (від коаліції неурядових організацій)

Альтернативний звіт про реалізацію Україною положень Конвенції ООН про права дитини є результатом спільної роботи експертів громадського сектору в сфері захисту прав дитини. Документ містить актуальну інформацію про виконання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період, що пройшов з моменту отримання Україною рекомендацій Комітету ООН з прав дитини стосовно розгляду останнім зведеної третьої та четвертої державної доповіді (2011 рік) по 2018 рік включно.
 

Альтернативна доповідь про впровадження Конвенції ООН про права дитини, підготовлена дітьми

 

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".