Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Китай проводить кампанію з боротьби з незаконним визначенням статі дитини

З квітня по листопад цього року на всій території Китаю пройде спеціальна кампанія з боротьби з незаконним проведенням діагностики для визначення статі дитини і штучним перериванням вагітності без медичних показань. Про це сказано у проекті, прийнятому спільно Державним комітетом у справах охорони здоров'я та планового дітонародження та іншими відомствами.

Кампанія націлена на розслідування і притягнення до відповідальності медичних структур, установ та їх співробітників, що надають незаконні послуги з визначення статі дитини.

У рамках проекту буде посилено контроль над обладнанням для визначення статі і лікарськими препаратами для переривання вагітності, а також створена база даних нелегальних організацій і осіб, які надають подібні послуги. Список підприємств, які були закриті або втратили ліцензію, будуть опубліковані. Їх право на державні закупівлі та участь у тендерах, а також доступ на ринок будуть обмежені або заборонені, вони будуть позбавлені почесних звань і титулів.

Згідно зі статистичними даними, на початку 12-ї п'ятирічки співвідношення статей новонароджених дітей у Китаї піддалося значним коливанням, у 2014 році даний показник склав 115,88. Головна причина цього явища – незаконне визначення статі дитини і переривання вагітності без медичних показань.
 


Джерело: cri.cn 08 травня 2015


Тегиправа дітей,   Китай,   визначення статі

Додати коментар   Коментарi (0)

НАШІ ПРОЕКТИ

Навчальний посібник для спеціалістів, які працюють з дітьми, щодо надання першої психологічної допомоги

Перша психологічна допомога (ППД) – це загальновизнана, проста й дієва методика забезпечення первинної підтримки людей у кризових ситуаціях, яку нещодавно було введено у перелік Мінімальних стандартів охорони дитинства у ході гуманітарних акцій. Перша психологічна допомога – це набір навичок та вмінь, володіння якими допоможе фахівцям у роботі з дітьми обмежити прояви стресу, що виникає як наслідок нещасних випадків, стихійних лих, конфліктів, міжособистісного насильства та інших кризових ситуацій.
 

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".
 

Як допомогти дітям пережити лихо: поради для вчителів

Матеріал надає поради для вчителів про те, що вони можуть зробити, щоб заспокоїти своїх учнів і допомогти їм розібратися зі своїми думками та почуттями стосовно катастрофи та її впливу на родини і громади.
 

Як допомогти дітям пережити лихо: поради для батьків

Матеріал надає інформацію для батьків про те, як допомогти дітям різного віку, які перебувають в ситуації конфлікту.