Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

ЮНІСЕФ залучить 3,9 мільярда доларів на допомогу дітям у всьому світі

Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) планує залучити 3,9 мільярда доларів донорських коштів на допомогу дітям, які страждають від збройних конфліктів і природних катастроф, в 2019 році. За словами голови фонду Генрієтти Фор, невідкладної допомоги потребує 41 мільйон дітей по всьому світу.

"Сьогодні мільйони дітей, що живуть в умовах конфліктів або надзвичайних ситуацій, потерпають від жахливого рівня насильства, стресу і травм. Вплив нашої роботи з захисту дітей не можна переоцінити. Якщо діти не мають безпечних місць, де вони можуть пограти, якщо вони не можуть возз'єднатися зі своїми сім'ями, якщо вони не отримують психосоціальної підтримки, вони не зможуть подолати травми від війни, які часто не є очевидними", – підкреслила Фор, передає радіо Свобода.

За оцінками ЮНІСЕФ, понад 34 млн дітей, що живуть в умовах конфліктів або надзвичайних ситуацій, не отримують необхідного захисту, в тому числі 6,6 млн дітей у Ємені, 5,5 млн дітей у Сирії і 4 млн дітей у Демократичній Республіці Конго. Найбільше потребують допомоги: сирійські діти-біженці та громади в Єгипті, Йорданії, Лівані, Іраку і Туреччині, що їх приймають ($ 904 млн), діти в Ємені ($ 542,3 млн), діти в Демократичній Республіці Конго ($ 326,1 млн), діти в Сирії ($ млн 319,8) і діти в Південному Судані ($ 179,2 млн).

Раніше в ЮНІСЕФ повідомляли, що понад 700 тисяч дітей, які проживають на лінії розмежування в Донбасі, не мають доступу до якісної освіти. Також у доповіді ООН повідомляється, що жертвами агресії з боку Росії і найманців з початку війни в Донбасі стали 13 тисяч осіб. Ще 355 мирних жителів загинули від розриву мін.


Джерело: Дзеркало тижня 30 сiчня 2019


ТегиЮНІСЕФ,   права дитини,   захист прав дитини

НАШІ ПРОЕКТИ

Альтернативна доповідь по виконанню України конвенції щодо дискримінації жінок

 

Внутрішня політика Жіночого консорціуму України з захисту дітей

Жіночий консорціум України прагне забезпечити захист усіх дітей, з якими ми працюємо. Ми прагнемо просувати права дитини, включаючи участь дитини в питаннях, які стосуються її інтересів. Саме тому Жіночий консорціум України розробив внутрішню політику захисту дитини, аби впевнитись, що всі працівники та волонтери, які контактують з дітьми, не порушували їх прав.
 

Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах України

Метою Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах було з’ясування рівня розуміння, сприйняття дітьми та вчителями і вчительками гендерних проблем та, зокрема, ставлення до проблеми гендерного насильства у загальноосвітніх навчальних закладах.
 

Права дівчини (витримки з Національного паралельного звіту з виконання Пекінської декларації та Платформи дій. 2019)

Звіт про дотримання прав дівчини.