Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

ЮНІСЕФ шукає 24 мільйони доларів на проекти з надання допомоги дітям на сході України

У Дитячому фонді ООН (ЮНІСЕФ) закликали донорів виділити 3,6 млрд. доларів для надання гуманітарної допомоги 48 мільйонам дітей в країнах, охоплених конфліктами, а також постраждалих від інших криз. У числі потребують допомоги - Україна. На проекти в цій країні Фонду треба зібрати 23,6 мільйона доларів США. Ці кошти дозволять забезпечити українських дітей чистою водою, а також дати їм можливість вчитися і отримувати медичну допомогу.

Представник ЮНІСЕФ в Україні Джованна Барберіс нагадала, що діти на сході України продовжують страждати від наслідків конфлікту. Вони вкрай потребують допомоги і захисту. В рамках своїх проектів ЮНІСЕФ планує посприяти 500 тисячам дітей по обидва боки лінії зіткнення на сході України.

Джованна Барберіс підкреслила, що багато дітей в Донецькій і Луганській областях знаходяться в зонах обстрілів. Вони позбавлені можливості ходити в школу. У районах конфліктів пошкоджено багато важлиихі об'єктыв цивільної інфраструктури. Так, з початку конфлікту на сході України під час обстрілів були пошкоджені будівлі понад 700 навчальних закладів і 130 лікарень. Постійно надходять повідомлення про пошкодження водонапірних станцій.

«Така ситуація загрожує величезними ризиками для великого числа людей, які покладаються на систему централізованого водопостачання та опалення. У 2017 році на сході України від перебоїв з водопостачанням постраждали понад три мільйони осіб», - зазначила Джованна Барберіс. Вона розповіла, що Дитячий Фонд докладає всіх зусиль для надання постраждалим необхідної допомоги в цій сфері.

У 2017 році ЮНІСЕФ забезпечив доступ до чистої питної води для понад 1 450 000 людей в підконтрольних і непідконтрольних уряду територіях на сході України. Дитячий фонд надає психологічну допомогу 105 тисячам дітей, які живуть в охоплених конфліктом районах.

У минулому році ЮНІСЕФ разом з партнерами запустив в конфліктних регіонах України освітню програму про небезпеку снарядів.

У 2018 році Фонд продовжить роботу на цих напрямках. Він вже почав реалізацію проектів з надання психологічної підтримки для 100 тисяч дітей і їх батьків. Ще один проект стосується раннього розвитку дитини і зміцнення основ базової освіти для 32 500 тисяч школярів, які постраждали від конфлікту в Донецькій і Луганській областях.


Джерело: Центр новостей ООН 31 сiчня 2018


ТегиЮНІСЕФ,   права дитини,   захист прав дитини

НАШІ ПРОЕКТИ

Внутрішня політика Жіночого консорціуму України з захисту дітей

Жіночий консорціум України прагне забезпечити захист усіх дітей, з якими ми працюємо. Ми прагнемо просувати права дитини, включаючи участь дитини в питаннях, які стосуються її інтересів. Саме тому Жіночий консорціум України розробив внутрішню політику захисту дитини, аби впевнитись, що всі працівники та волонтери, які контактують з дітьми, не порушували їх прав.
 

Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах України

Метою Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах було з’ясування рівня розуміння, сприйняття дітьми та вчителями і вчительками гендерних проблем та, зокрема, ставлення до проблеми гендерного насильства у загальноосвітніх навчальних закладах.
 

Альтернативна доповідь по виконанню України конвенції щодо дискримінації жінок

 

Права дівчини (витримки з Національного паралельного звіту з виконання Пекінської декларації та Платформи дій. 2019)

Звіт про дотримання прав дівчини.