Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Як в Китаї лікують підлітків від інтернет-залежності

Китай став однією з перших країн, які визнали інтернет-залежність клінічних розладом. Справедливо розсудивши, що найбільше від згубної пристрасті страждають підлітки, влада країни відкрили «виправні табори для молоді

Китай став однією з перших країн, які визнали інтернет-залежність клінічних розладом. Справедливо розсудивши, що найбільше від згубної пристрасті страждають підлітки, влада країни відкрили «виправні табори для молоді.

Пропоную поглянути на кадри суворих буднів підростаючого покоління Китаю.

В таборах, мало схожі на піонерські, панує армійський дух. Заняття проводять колишні військові. Найсуворіша дисципліна, багато фізичних навантажень і рутинних побутових обов’язків — все це, на думку авторів ідеї, ефективно відвертає юних китайців від моніторів з привабливим інтернетом.

Обов’язкові бесіди з психологом і суворе виконання всіх розпоряджень керівників. За непослух карають не тільки винного, але і всю групу. З розваг передбачено вивчення китайських народних танців.

Уряд взявся за проблему з усією серйозністю і планує відкрити в цілому 250 подібних таборів. Батьки китайських школярів, втомлені спостерігати, як їхні діти проводять практично весь свій вільний час за комп’ютерами, активно відправляють чад на «перевиховання». Ось тільки думку самих підлітків про таке дозвіллі поки невідомо.

Будинки китайські батьки намагаються забороняти підліткам сидіти цілими днями за монітором, але це не вирішує проблему. Місцеві інтернет-кафе завжди повним-повні геймерами

По фото не скажеш, що страждає комп’ютерною залежністю школярка рада відправитися в табір. Її супроводжує майбутня викладачка і старша родичка

Дисципліна в навчальних таборах сувора: сказали стояти — значить, стій!

Інструктори в навчальних таборах — колишні військовослужбовці

Покарання у навчальних таборах для страждають комп’ютерною залежністю дітей лунають щедро. Провинився один — відповідають усі

Носіння форми обов’язково в таборах для всіх учнів.

Поблажки для дівчаток не передбачені

Іноді дозволяється розважитися. Наприклад, трохи пограти

У таборі Qide Education Center в Пекіні страждають комп’ютерною залежністю юні китайці вивчають, в числі інших предметів, філософію Конфуція.

Оскільки комп’ютерну залежність вважають одним із проявів психічного розладу, деяких підлітків лікують відповідними медикаментами

Учнів у таборах навчають традиційному китайському львиному танцю

Заняття з психологом — обов’язкова частина програми для страждають комп’ютерною залежністю підлітків

Умови перебування в таборі нагадують армійські

Проблему інтернет-залежності вивчають китайські медики

Шведським столом в таборі і не пахне. Самостійне приготування їжі — частина «настанови на шлях істинний».

Закінчили курс ради попрощатися один з одним і повернутися додому.


Джерело: Голос Одеси 13 серпня 2018


Тегиправа дитини,   інтернет,   Інтернет,   здоров'я дітей,   захист прав дитини

НАШІ ПРОЕКТИ

Як допомогти дітям пережити лихо: поради для батьків

Матеріал надає інформацію для батьків про те, як допомогти дітям різного віку, які перебувають в ситуації конфлікту.
 

Навчальний посібник для спеціалістів, які працюють з дітьми, щодо надання першої психологічної допомоги

Перша психологічна допомога (ППД) – це загальновизнана, проста й дієва методика забезпечення первинної підтримки людей у кризових ситуаціях, яку нещодавно було введено у перелік Мінімальних стандартів охорони дитинства у ході гуманітарних акцій. Перша психологічна допомога – це набір навичок та вмінь, володіння якими допоможе фахівцям у роботі з дітьми обмежити прояви стресу, що виникає як наслідок нещасних випадків, стихійних лих, конфліктів, міжособистісного насильства та інших кризових ситуацій.
 

Як допомогти дітям пережити лихо: поради для вчителів

Матеріал надає поради для вчителів про те, що вони можуть зробити, щоб заспокоїти своїх учнів і допомогти їм розібратися зі своїми думками та почуттями стосовно катастрофи та її впливу на родини і громади.
 

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".