Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Громадські організації закликають Генерального Секретаря опублікувати список сторін збройного конфлікту

Група з 44 організацій громадянського суспільства закликала Генерального секретаря ООН Антоніу Гутеріша опублікувати точний список сторін збройного конфлікту, який включав би держави, що здійснюють серйозні порушення прав дитини.

Група опублікувала відкритий лист, адресований Генеральному секретарю після повідомлень про те, що він планує "заморозити" нові доповнення до так званого "чорного списку", що додається до нього зі щорічною доповіддю в Раду Безпеки ООН з питання про дітей і збройних конфліктах. Цей крок пов'язаний з тиском з боку деяких держав протягом останніх двох років, включаючи Саудівську Аравію, яка, ймовірно, пригрозила зупинити фінансування ключових програм ООН, якщо вона буде продовжувати перебувати в "чорному списку" у зв'язку тривалими порушеннями прав дитини через бомбардування в Ємені . Україна також не потрапила до звіту 2015-2016 рр. через сильну опозицію з боку Російської Федерації, незважаючи на вбивства і поранення дітей, а також вербування дітей обома сторонами конфлікту, бомбардування шкіл і лікарень.

Організації, які підписали відкритий лист, в тому числі CRIN, вважають, що "за 15 років публікації так званого" чорного списку "країн, які беруть участь у збройних конфліктах, повинні добре знати, що в разі серйозних порушень щодо прав дітей, вони можуть в нього потрапити ". Правозахисники вважають, що надання додаткового часу сторонам "для поліпшення ситуації" зробить процес ще більш політизованим і звертаються до Генерального секретаря із закликом опублікувати неупереджений список країн-порушників прав дитини.


Джерело: CRIN 16 червня 2017


Тегидіти,   права дитини,   ООН,   Діти,   збройний конфлікт,   залучення дітей

Додати коментар   Коментарi (0)

НАШІ ПРОЕКТИ

Права дівчини (витримки з Національного паралельного звіту з виконання Пекінської декларації та Платформи дій. 2019)

Звіт про дотримання прав дівчини.
 

Внутрішня політика Жіночого консорціуму України з захисту дітей

Жіночий консорціум України прагне забезпечити захист усіх дітей, з якими ми працюємо. Ми прагнемо просувати права дитини, включаючи участь дитини в питаннях, які стосуються її інтересів. Саме тому Жіночий консорціум України розробив внутрішню політику захисту дитини, аби впевнитись, що всі працівники та волонтери, які контактують з дітьми, не порушували їх прав.
 

Альтернативна доповідь по виконанню України конвенції щодо дискримінації жінок

 

Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах України

Метою Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах було з’ясування рівня розуміння, сприйняття дітьми та вчителями і вчительками гендерних проблем та, зокрема, ставлення до проблеми гендерного насильства у загальноосвітніх навчальних закладах.