Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Генсек ООН обурений міграційною політикою США з розлученням дітей та батьків

Генеральний секретар Організації Об'єднаних Націй Антоніу Гутерріш розкритикував міграційну політику США з розділення дітей від батьків-нелегалів.

«Сім'я повинна бути збережена. Генеральний секретар вважає, що до біженців і мігрантів слід ставитися з повагою і гідністю і відповідно до чинного міжнародного права», – заявив офіційний представник ООН Стефан Духаррік, передає Reuters.

Нагадаємо, що з 19 квітня по 31 травня через політику «нульової толерантності», оголошеної генеральним прокурором США Джеффом Сешномс, на кордоні Мексики з США 1995 дітей були розлучені з батьками.

Медики вважають, що ця практика може призвести до травмування цих дітей.

При цьому в Міністерстві внутрішньої безпеки США відмовилися вибачатися «за дотримання законів, в результаті яких діти були розлучені з батьками».

 


Джерело: Вголос 19 червня 2018


Тегиправа дитини,   ООН,   мігранти,   захист прав дитини

НАШІ ПРОЕКТИ

Внутрішня політика Жіночого консорціуму України з захисту дітей

Жіночий консорціум України прагне забезпечити захист усіх дітей, з якими ми працюємо. Ми прагнемо просувати права дитини, включаючи участь дитини в питаннях, які стосуються її інтересів. Саме тому Жіночий консорціум України розробив внутрішню політику захисту дитини, аби впевнитись, що всі працівники та волонтери, які контактують з дітьми, не порушували їх прав.
 

Альтернативна доповідь по виконанню України конвенції щодо дискримінації жінок

 

Права дівчини (витримки з Національного паралельного звіту з виконання Пекінської декларації та Платформи дій. 2019)

Звіт про дотримання прав дівчини.
 

Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах України

Метою Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах було з’ясування рівня розуміння, сприйняття дітьми та вчителями і вчительками гендерних проблем та, зокрема, ставлення до проблеми гендерного насильства у загальноосвітніх навчальних закладах.