Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Генсек ООН обурений міграційною політикою США з розлученням дітей та батьків

Генеральний секретар Організації Об'єднаних Націй Антоніу Гутерріш розкритикував міграційну політику США з розділення дітей від батьків-нелегалів.

«Сім'я повинна бути збережена. Генеральний секретар вважає, що до біженців і мігрантів слід ставитися з повагою і гідністю і відповідно до чинного міжнародного права», – заявив офіційний представник ООН Стефан Духаррік, передає Reuters.

Нагадаємо, що з 19 квітня по 31 травня через політику «нульової толерантності», оголошеної генеральним прокурором США Джеффом Сешномс, на кордоні Мексики з США 1995 дітей були розлучені з батьками.

Медики вважають, що ця практика може призвести до травмування цих дітей.

При цьому в Міністерстві внутрішньої безпеки США відмовилися вибачатися «за дотримання законів, в результаті яких діти були розлучені з батьками».

 


Джерело: Вголос 19 червня 2018


Тегиправа дитини,   ООН,   мігранти,   захист прав дитини

НАШІ ПРОЕКТИ

Навчальний посібник для спеціалістів, які працюють з дітьми, щодо надання першої психологічної допомоги

Перша психологічна допомога (ППД) – це загальновизнана, проста й дієва методика забезпечення первинної підтримки людей у кризових ситуаціях, яку нещодавно було введено у перелік Мінімальних стандартів охорони дитинства у ході гуманітарних акцій. Перша психологічна допомога – це набір навичок та вмінь, володіння якими допоможе фахівцям у роботі з дітьми обмежити прояви стресу, що виникає як наслідок нещасних випадків, стихійних лих, конфліктів, міжособистісного насильства та інших кризових ситуацій.
 

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".
 

Як допомогти дітям пережити лихо: поради для батьків

Матеріал надає інформацію для батьків про те, як допомогти дітям різного віку, які перебувають в ситуації конфлікту.
 

Як допомогти дітям пережити лихо: поради для вчителів

Матеріал надає поради для вчителів про те, що вони можуть зробити, щоб заспокоїти своїх учнів і допомогти їм розібратися зі своїми думками та почуттями стосовно катастрофи та її впливу на родини і громади.