Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

ГПУ та ЮНІСЕФ обговорили захист прав дітей у кримінальних справах

Заступник Генерального прокурора України Євгеній Єнін у четвер, 8 вересня 2016 року, провів зустріч з головою представництва Дитячого Фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні Джованною Барберіс. Про це повідомили у перс-службі ГПУ.

Під час зустрічі сторони обговорили стан захисту прав дітей в Україні, профілактику правопорушень серед неповнолітніх, питання захисту їх прав під час позбавлення волі та вдосконалення процедури впровадження новітніх підходів щодо притягнення до кримінальної відповідальності підлітків, зокрема інституту медіації.

Зокрема, Є.Єнін поінформував пані Д.Барберіс про функціонування в структурі Генпрокуратури управління ювенальної юстиції та відповідних підрозділів в прокуратурах регіонів, які опікуються питаннями захисту прав дітей в кримінальному провадженні, при виконанні кримінальних покарань та застосуванні заходів примусу, представництві інтересів дітей в суді.

В результаті зустрічі сторони досягли домовленості щодо створення Міжвідомчої робочої групи з реалізації та моніторингу реформ у сфері кримінальної юстиції щодо неповнолітніх під керівництвом Генеральної прокуратури України.


Джерело: УНН 09 вересня 2016


ТегиЮНІСЕФ,   права дитини,   підліткова злочинність,   захист прав дитини

Додати коментар   Коментарi (0)

НАШІ ПРОЕКТИ

Права дівчини (витримки з Національного паралельного звіту з виконання Пекінської декларації та Платформи дій. 2019)

Звіт про дотримання прав дівчини.
 

Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах України

Метою Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах було з’ясування рівня розуміння, сприйняття дітьми та вчителями і вчительками гендерних проблем та, зокрема, ставлення до проблеми гендерного насильства у загальноосвітніх навчальних закладах.
 

Альтернативна доповідь по виконанню України конвенції щодо дискримінації жінок

 

Внутрішня політика Жіночого консорціуму України з захисту дітей

Жіночий консорціум України прагне забезпечити захист усіх дітей, з якими ми працюємо. Ми прагнемо просувати права дитини, включаючи участь дитини в питаннях, які стосуються її інтересів. Саме тому Жіночий консорціум України розробив внутрішню політику захисту дитини, аби впевнитись, що всі працівники та волонтери, які контактують з дітьми, не порушували їх прав.