Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Фахівці дослідили, чому деякі діти сплять довше за інших

Вчені з Лондонського університету за допомогою інфрачервоних відеокамер простежили за 101 дитиною впродовж ночі (коли дітям було п'ять тижнів, а потім - в три місяці). У цей період багато батьків чекають, що їх дитина почне більше спати вночі і менше плакати, розповідає Psych Central.

Дослідники шукали моменти, коли немовлята прокидалися, але могли знову заснути без участі батьків. Також фахівці вивчили анкети батьків. Вчені помітили, що у п'ять тижнів немовлята спали трохи більше 2 годин, а в три місяці стали спати близько 3,5 години. Тільки 10% немовлят у віці п'яти тижнів спали безперервно впродовж п'яти годин або більше в порівнянні з 45% дітей у віці трьох місяців, пише terrawoman.ua.

Приблизно чверть дітей, принаймні, один раз за ніч прокидалася і знову засинала без допомоги батьків. Ті діти, які могли це робити в п'ять тижнів, спали більше у віці трьох місяців. 67% таких дітей в три місяці спали безперервно впродовж 5 годин в порівнянні з 38% тих, хто не міг так засинати. У віці трьох місяців немовлята частіше смоктали пальці або руку в порівнянні з тим, коли їм було п'ять тижнів. Немовлята, котрі спали всю ніч у віці трьох місяців, смоктали пальці і руку довше. За словами вчених, це допомагало дітям регулювати свою поведінку.

Попередні дослідження показали: немовлята, котрі знаходяться на грудному вигодовуванні, прокидаються ночами через відчуття голоду. Проте в новому дослідженні фахівці не виявили відмінностей в часі сну між немовлятами, яких годували і не годували грудьми. До речі, те, що діти сплять всю ніч - помилка. Вони просто сплять впродовж триваліших періодів часу, а потім прокидаються і знову засинають. Виявляється, ця здатність розвивається в перші три місяці життя.


Джерело: Експрес онлайн 15 червня 2015


Тегизахист прав дітей,   права дітей,   сон,   здоров'я дітей

Додати коментар   Коментарi (0)

НАШІ ПРОЕКТИ

Як допомогти дітям пережити лихо: поради для вчителів

Матеріал надає поради для вчителів про те, що вони можуть зробити, щоб заспокоїти своїх учнів і допомогти їм розібратися зі своїми думками та почуттями стосовно катастрофи та її впливу на родини і громади.
 

Як допомогти дітям пережити лихо: поради для батьків

Матеріал надає інформацію для батьків про те, як допомогти дітям різного віку, які перебувають в ситуації конфлікту.
 

Навчальний посібник для спеціалістів, які працюють з дітьми, щодо надання першої психологічної допомоги

Перша психологічна допомога (ППД) – це загальновизнана, проста й дієва методика забезпечення первинної підтримки людей у кризових ситуаціях, яку нещодавно було введено у перелік Мінімальних стандартів охорони дитинства у ході гуманітарних акцій. Перша психологічна допомога – це набір навичок та вмінь, володіння якими допоможе фахівцям у роботі з дітьми обмежити прояви стресу, що виникає як наслідок нещасних випадків, стихійних лих, конфліктів, міжособистісного насильства та інших кризових ситуацій.
 

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".