Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Діти в Ємені - на межі голоду - звіт ЮНІСЕФ

По двох роках кривавого конфлікту у Ємені людям доводиться вдаватися до крайніх заходів, аби забезпечити найелементарнішими речами своїх дітей. Про це мовиться у щойно оприлюдненому звіті міжнародної організації ЮНІСЕФ – спеціалізованої структури ООН, що має на меті захищати і підтримувати дітей.

ЮНІСЕФ каже, що півмільйона дітей у Ємені страждають від недоїдання. Це – зростання на 200% порівняно до 2014 року.

Близько 80% сімей мають борги, а половина населення країни живе на менш, ніж 2 американські долари на день.

Дитячий фонд ООН зазначає, що дві третини дівчат у Ємені одружуються до досягнення 18-річного віку, тоді як до початку конфлікту таких було 50%.

Системи охорони здоров‘я та шкільництва – на межі розвалу.

Збройний конфлікт у Ємені спалахнув 2015 року і точиться між хуситами – союзниками екс-президента Салеха та силами, вірними урядові Мансура Хаді, що має підтримку коаліції на чолі із Саудівською Аравією.

 


Джерело: euronews.com 29 березня 2017


ТегиЮНІСЕФ,   права дитини,   захист прав дитини

Додати коментар   Коментарi (0)

НАШІ ПРОЕКТИ

Внутрішня політика Жіночого консорціуму України з захисту дітей

Жіночий консорціум України прагне забезпечити захист усіх дітей, з якими ми працюємо. Ми прагнемо просувати права дитини, включаючи участь дитини в питаннях, які стосуються її інтересів. Саме тому Жіночий консорціум України розробив внутрішню політику захисту дитини, аби впевнитись, що всі працівники та волонтери, які контактують з дітьми, не порушували їх прав.
 

Права дівчини (витримки з Національного паралельного звіту з виконання Пекінської декларації та Платформи дій. 2019)

Звіт про дотримання прав дівчини.
 

Альтернативна доповідь по виконанню України конвенції щодо дискримінації жінок

 

Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах України

Метою Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах було з’ясування рівня розуміння, сприйняття дітьми та вчителями і вчительками гендерних проблем та, зокрема, ставлення до проблеми гендерного насильства у загальноосвітніх навчальних закладах.