Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

До Ради можуть внести законопроект про реєстр педофілів

У Верховну Раду України планують подати законопроект про реєстр педофілів.

Як передає кореспондент УНІАН, про це в коментарі журналістам повідомила заступник голови фракції "Блоку Петра Порошенка" Ірина Луценко.

Вона нагадала, що у ВР було створене міжфракційне депутатське об'єднання "Чужих дітей не буває", яке раніше вже розробило низку законопроектів, зокрема, щодо аліментів та домашнього насильства.

"Наступним нашим кроком ми хочемо, вже зроблений цей законопроект, подати закон про реєстр гвалтівників, педофілів, які знущаються над дітьми", - повідомила депутат.

Вона зауважила, що це необхідно для того, аби унеможливити продовження тієї "лавини" злочинів проти дітей, які відбуваються сьогодні в Україні.

Як повідомляв УНІАН, Рада планує скасувати обов'язкову судмедекспертизу для встановлення статевої зрілості дитини: ухвалено в першому читанні проект закону про внесення змін до статті 242 Кримінального процесуального кодексу України (№6070).  

 


Джерело: УНІАН 15 березня 2018


Тегиправа дитини,   педофілія,   насильство щодо дітей,   захист прав дитини

НАШІ ПРОЕКТИ

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".
 

Навчальний посібник для спеціалістів, які працюють з дітьми, щодо надання першої психологічної допомоги

Перша психологічна допомога (ППД) – це загальновизнана, проста й дієва методика забезпечення первинної підтримки людей у кризових ситуаціях, яку нещодавно було введено у перелік Мінімальних стандартів охорони дитинства у ході гуманітарних акцій. Перша психологічна допомога – це набір навичок та вмінь, володіння якими допоможе фахівцям у роботі з дітьми обмежити прояви стресу, що виникає як наслідок нещасних випадків, стихійних лих, конфліктів, міжособистісного насильства та інших кризових ситуацій.
 

Як допомогти дітям пережити лихо: поради для вчителів

Матеріал надає поради для вчителів про те, що вони можуть зробити, щоб заспокоїти своїх учнів і допомогти їм розібратися зі своїми думками та почуттями стосовно катастрофи та її впливу на родини і громади.
 

Як допомогти дітям пережити лихо: поради для батьків

Матеріал надає інформацію для батьків про те, як допомогти дітям різного віку, які перебувають в ситуації конфлікту.