Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Дитячий фонд ООН закликав припинити бої в Авдіївці

Дитячий фонд Організації Об'єднаних Націй "ЮНІСЕФ" закликав припинити обстріли в Авдіївці.

Про це повідомляє "Центр новин ООН".

У фонді зазначили, що в районі проведення бойових дії знаходиться близько 2,5 тисячі дітей, які разом із дорослими мешканцями міста залишилися без необхідних умов для життя. У зв'язку з цим, ЮНЕСІФ закликає припинити вогонь для подальшого проведення ремонту пошкоджених систем життєзабезпечення.

Відзначається, що в Авдіївці закрилися чотири дитячих садки та шість шкіл. Через важкі умови стан здоров'я дітей погіршується.

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", координатори ООН з гуманітарних питань висунули аналогічні вимоги 1 лютого.


Джерело: Знай 02 лютого 2017


ТегиЮНІСЕФ,   права дитини,   Донбас,   захист прав дитини

Додати коментар   Коментарi (0)

НАШІ ПРОЕКТИ

Внутрішня політика Жіночого консорціуму України з захисту дітей

Жіночий консорціум України прагне забезпечити захист усіх дітей, з якими ми працюємо. Ми прагнемо просувати права дитини, включаючи участь дитини в питаннях, які стосуються її інтересів. Саме тому Жіночий консорціум України розробив внутрішню політику захисту дитини, аби впевнитись, що всі працівники та волонтери, які контактують з дітьми, не порушували їх прав.
 

Альтернативна доповідь по виконанню України конвенції щодо дискримінації жінок

 

Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах України

Метою Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах було з’ясування рівня розуміння, сприйняття дітьми та вчителями і вчительками гендерних проблем та, зокрема, ставлення до проблеми гендерного насильства у загальноосвітніх навчальних закладах.
 

Права дівчини (витримки з Національного паралельного звіту з виконання Пекінської декларації та Платформи дій. 2019)

Звіт про дотримання прав дівчини.