Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Цькування однолітків

Жоден навчальний заклад не застрахований від булінгу. Питання лише в тому, чи готові діти та педагоги йому протидіяти.. В одній з дніпровських шкіл розмовляли саме про це — проводили заняття для керівників навчальних закладів. Надзвичайно сильні емоції викликав показ шоу “Стоп Булінг”. Його автори та актори — старшокласники, які змогли донести до вчителів дещо справді важливе.  

Булінг – не обов’язкове побиття. Дуже часто це – систематичне цькування, яке отруює життя жертви. Дитина відмовляється ходити до школи, почуваєтсья приниженою. Старшокласниця 134-ї дніпровської школи вирішилв донести ганебність цього явища у дуже цікавий спосіб.

Свою виставу підлітки показали у всіх класах, починаючи від молодшої школи. Тим самим показали як діяти дитині, якщо її цькують.

Така схема діє – переконує шкільний психолог. Діти стали частіше звертатися по допомогу у випадках, коли непорозуміння ризикують перейти у цькування.

Буквально сьогодні адміністрації школи вдалося попередити конфлікт серед підлітків.

Досвід 134-ї школи сьогодні вивчали їхні колеги, чиновники департаменту освіти та психологи. Закон визнає булінг адміністративним правопорушенням. Вже були випадки, коли суди призначали батькам дітей-забіяк штрафи. Так сам карають й шкільну адміністрацію, якщо та намагається приховати випадки булінгу.

 


Джерело: 11tv.dp.ua 13 листопада 2019


Тегиправа дитини,   захист прав дитини,   булінг

НАШІ ПРОЕКТИ

Навчальний посібник для спеціалістів, які працюють з дітьми, щодо надання першої психологічної допомоги

Перша психологічна допомога (ППД) – це загальновизнана, проста й дієва методика забезпечення первинної підтримки людей у кризових ситуаціях, яку нещодавно було введено у перелік Мінімальних стандартів охорони дитинства у ході гуманітарних акцій. Перша психологічна допомога – це набір навичок та вмінь, володіння якими допоможе фахівцям у роботі з дітьми обмежити прояви стресу, що виникає як наслідок нещасних випадків, стихійних лих, конфліктів, міжособистісного насильства та інших кризових ситуацій.
 

Як допомогти дітям пережити лихо: поради для вчителів

Матеріал надає поради для вчителів про те, що вони можуть зробити, щоб заспокоїти своїх учнів і допомогти їм розібратися зі своїми думками та почуттями стосовно катастрофи та її впливу на родини і громади.
 

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".
 

Як допомогти дітям пережити лихо: поради для батьків

Матеріал надає інформацію для батьків про те, як допомогти дітям різного віку, які перебувають в ситуації конфлікту.