Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Чи можна школярам худнути?

Практично всі підлітки не задоволені своєю зовнішністю. Дівчата впевнені, що у них є зайва вага, навіть якщо їх худоба виглядає вже досить хворобливо, а хлопці завжди не проти обзавестися біцепсами і кубиками на пресі. Але якщо підкачати м'язи - це скоріше плюс, ніж мінус, то як бути з бажанням підлітка сісти на жорстку дієту, а то і зовсім оголосити голодування?

Чи можна взагалі підліткам сидіти на дієті і що робити батькам, якщо дитина перестала їсти?

Дієтолог

Якщо ваша дитина вирішила скинути зайві кілограми і ви не можете її переконати, що в цьому немає особливої необхідності - у вас не залишається ніякого іншого виходу, окрім як допомогти їй. Замість того, щоб намагатися з-під поли підсунути підлітку котлету, розповідаючи про те, що від однієї штучки нічого не буде, сходіть з дитиною до дієтолога на консультацію. Від розмови з фахівцем єффекту буде у сто разів більше, ніж від усіх маминих і бабусиних зітхань і голосінь. Якщо дитині і правда не потрібна дієта, лікар їй сам про це скаже, а якщо дієта потрібна - зайві кілограми потрібно прибирати, навіть якщо ви дуже любите своє чадо.

Гастроентеролог

Якщо дитина сіла на дієту - не воюйте з нею, навіть якщо вам дуже не подобається ця ідея. Поясніть, що ви хвилюєтеся про її здоров'я, але зовсім не проти, щоб вона краще виглядала, а для цього потрібно все робити з розумом. Сходіть з підлітком до гастроентеролога, який оглянувши дитину і оцінивши її аналізи підкаже, як правильно скласти дієту і чи потрібна їй дієта в принципі.

Спорт

На сьогоднішній день способів скинути зайві пару кілограмів величезна кількість, починаючи від тренажерних залів і закінчуючи секціями на будь який смак і кишеню. Однак, потрібно враховувати, що в усьому варто пам'ятати про міру. Якщо підліток піде в тренажерний зал - перший час йому знадобиться допомога інструктора. В іншому випадку підліток ризикує так перестаратися, що, як мінімум, кілька днів буде страждати від сильного болю в м'язах.

 


Джерело: Обозреватель 15 сiчня 2019


Тегиправа дитини,   здоров'я дітей,   захист прав дитини

НАШІ ПРОЕКТИ

Альтернативна доповідь по виконанню України конвенції щодо дискримінації жінок

 

Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах України

Метою Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах було з’ясування рівня розуміння, сприйняття дітьми та вчителями і вчительками гендерних проблем та, зокрема, ставлення до проблеми гендерного насильства у загальноосвітніх навчальних закладах.
 

Внутрішня політика Жіночого консорціуму України з захисту дітей

Жіночий консорціум України прагне забезпечити захист усіх дітей, з якими ми працюємо. Ми прагнемо просувати права дитини, включаючи участь дитини в питаннях, які стосуються її інтересів. Саме тому Жіночий консорціум України розробив внутрішню політику захисту дитини, аби впевнитись, що всі працівники та волонтери, які контактують з дітьми, не порушували їх прав.
 

Права дівчини (витримки з Національного паралельного звіту з виконання Пекінської декларації та Платформи дій. 2019)

Звіт про дотримання прав дівчини.