Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Англійці не дають своїм дітям гроші, а позичають на встановлений час

У Великобританії стосунки між батьками і дітьми дуже відрізняються, так у них не прийнято після школи жити з батьками. Також батьки не допомагають своїм повнолітнім дітям. Батьки можуть позичити грошей, але тільки на строго встановлений час, повідомляють іноземні ЗМІ.

Зазвичай  бюджет родини строго розпланований і британці вважають, що фінансова допомога розхолоджує молодь.
 
У зв'язку з цим, за статистикою, більшість британців роблять покупки техніки, відправляються у відпустку, або йдуть на навчання, використовуючи кредитну карту. Багато хто відмовляється від окремого житла, винаймає кімнату, так як це обходиться приблизно на третину дешевше. Зазвичай окрему квартиру знімають тільки пари, або друзі, оскільки жити одній людині в орендованій квартирі досить накладно.
 
В середньому 2-кімнатна квартира в Лондоні коштує 300-400 тис фунтів.


Джерело: УНН 28 листопада 2012


Тегиправа дітей,   гроші,   Великобританія

Додати коментар   Коментарi (0)

НАШІ ПРОЕКТИ

Як допомогти дітям пережити лихо: поради для вчителів

Матеріал надає поради для вчителів про те, що вони можуть зробити, щоб заспокоїти своїх учнів і допомогти їм розібратися зі своїми думками та почуттями стосовно катастрофи та її впливу на родини і громади.
 

Як допомогти дітям пережити лихо: поради для батьків

Матеріал надає інформацію для батьків про те, як допомогти дітям різного віку, які перебувають в ситуації конфлікту.
 

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".
 

Навчальний посібник для спеціалістів, які працюють з дітьми, щодо надання першої психологічної допомоги

Перша психологічна допомога (ППД) – це загальновизнана, проста й дієва методика забезпечення первинної підтримки людей у кризових ситуаціях, яку нещодавно було введено у перелік Мінімальних стандартів охорони дитинства у ході гуманітарних акцій. Перша психологічна допомога – це набір навичок та вмінь, володіння якими допоможе фахівцям у роботі з дітьми обмежити прояви стресу, що виникає як наслідок нещасних випадків, стихійних лих, конфліктів, міжособистісного насильства та інших кризових ситуацій.