Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Американські дослідники не виявили свідчень того, що гаджети і соцмережі можуть шкодити психіці підлітків

Стурбовані батьки по всьому світу впевнені, що смартфони, комп’ютери і соціальні мережі шкодять їх дітям. Однак наукові дослідження не підтверджують цих побоювань. Новий аналіз, проведений командою з Каліфорнійського університету в Ірвайні, також не виявив доказів того, що захоплення гаджетами шкодить підліткам.

Як повідомляє Science Daily, фахівці опитали близько 2000 підлітків у віці від 10 до 15 років, які належать до різних расових груп і чиї сім’ї мали різні статки, про те, скільки часу вони проводять перед екранами пристроїв. Потім 400 з них обстежили більш докладно: протягом двох тижнів випробовувані щодня звітували про час, витрачений на гаджети, характер використання гаджетів (наприклад, для навчання або для листування в соціальних мережах), а також свій психічний стан.

Дослідники намагалися знайти кореляції між інтенсивністю використання пристроїв і довгостроковою ймовірністю психічних розладів. Крім того, вони перевіряли, чи може надмірна увага до гаджетів у певний день погіршити психічний стан.

В обох випадках команді не вдалося підтвердити, що захоплення гаджетами може завдати шкоди. Більш того, деякі підлітки почувалися краще, коли проводили більше часу в соціальних мережах і отримували більше повідомлень.

Таким чином, зв’язок між смартфонами і ризиком психічних розладів, в який вірять багато батьків, в черговий раз не виявлено. За словами вчених, дорослим пора перестати сперечатися про шкоду сучасних технологій. Замість цього краще проводити з дітьми більше часу і підтримувати їх.


Джерело: financoff.com 30 серпня 2019


Тегипідлітки,   права дитини,   психологія,   захист прав дитини,   гаджети

НАШІ ПРОЕКТИ

Внутрішня політика Жіночого консорціуму України з захисту дітей

Жіночий консорціум України прагне забезпечити захист усіх дітей, з якими ми працюємо. Ми прагнемо просувати права дитини, включаючи участь дитини в питаннях, які стосуються її інтересів. Саме тому Жіночий консорціум України розробив внутрішню політику захисту дитини, аби впевнитись, що всі працівники та волонтери, які контактують з дітьми, не порушували їх прав.
 

Альтернативна доповідь по виконанню України конвенції щодо дискримінації жінок

 

Права дівчини (витримки з Національного паралельного звіту з виконання Пекінської декларації та Платформи дій. 2019)

Звіт про дотримання прав дівчини.
 

Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах України

Метою Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах було з’ясування рівня розуміння, сприйняття дітьми та вчителями і вчительками гендерних проблем та, зокрема, ставлення до проблеми гендерного насильства у загальноосвітніх навчальних закладах.