Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Аброськін: Якщо ми плануємо повернутися в Донецьк і Луганськ, треба надати право дітям із "ЛДНР" вступати до вишів України

Російські окупанти працюють на перспективу, максимально спростивши дітям з окупованих територій вступ до вишів на території РФ, а Україна підіграє терористам, створюючи для них бюрократичні проблеми. Таку думку висловив 26 травня перший заступник голови Нацполіції України В'ячеслав Аброськін у Facebook.

"Якщо ми все ж таки ще плануємо повертатися до Донецька і Луганська, ми зобов'язані надати право вступу до вищих навчальних закладів України без зовнішнього незалежного оцінювання нашим дітям, які змушені проживати на окупованій РФ території так званих "ДНР" і "ЛНР", і забезпечувати їх повністю за рахунок держави, або ще через п'ять років нам і нема чого туди вертатися", – заявив він.

В Україні з 21 травня стартувало зовнішнє незалежне оцінювання. Зараз обов'язковою на ЗНО для випускників шкіл є українська мова та література, другий предмет – математика або історія України на вибір.

23 травня заступник голови Донецької обласної адміністрації Ігор Стокоз повідомив, що проросійські бойовики на Донбасі не пропустили школярів із непідконтрольної частини Донецької області на зовнішнє незалежне оцінювання з української мови.

Стокоз зазначив, що для дітей, які не мають можливості скласти ЗНО через блокування бойовиками, буде організовано додаткову сесію.


Джерело: Гордон 27 травня 2019


Тегиправа дитини,   освіта,   Донбас,   ЗНО,   захист прав дитини

НАШІ ПРОЕКТИ

Альтернативна доповідь по виконанню України конвенції щодо дискримінації жінок

 

Права дівчини (витримки з Національного паралельного звіту з виконання Пекінської декларації та Платформи дій. 2019)

Звіт про дотримання прав дівчини.
 

Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах України

Метою Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах було з’ясування рівня розуміння, сприйняття дітьми та вчителями і вчительками гендерних проблем та, зокрема, ставлення до проблеми гендерного насильства у загальноосвітніх навчальних закладах.
 

Внутрішня політика Жіночого консорціуму України з захисту дітей

Жіночий консорціум України прагне забезпечити захист усіх дітей, з якими ми працюємо. Ми прагнемо просувати права дитини, включаючи участь дитини в питаннях, які стосуються її інтересів. Саме тому Жіночий консорціум України розробив внутрішню політику захисту дитини, аби впевнитись, що всі працівники та волонтери, які контактують з дітьми, не порушували їх прав.