Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

79 тис. дітей стоять у черзі в дитсадок

У чергах в дитсадки стоять 79 тис. дітей.

Про це повідомив прем'єр-міністр Володимир Гройсман під час обговорення плану пріоритетних дій уряду до 2020 року, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

"Маючи на сьогодні загальну чергу в українських містах, селах, районах і областях у 79 тисяч дітей, необхідно констатувати, що 2016 року в Україні створили 26,5 тисячі місць у дошкільних навчальних закладах", – розповів він.

Необхідно прискорити створення місць у дитсадках, щоб забезпечити дошкільною освітою всіх дітей, заявив прем'єр.

Торік Володимир Гройсман заявляв, що місцева влада по всій країні протягом 2-4 років має розв'язати питання з чергами у дошкільні навчальні заклади.


Джерело: gazeta.ua 01 лютого 2017


Тегиправа дитини,   дошкільне виховання

Додати коментар   Коментарi (0)

НАШІ ПРОЕКТИ

Альтернативна доповідь по виконанню України конвенції щодо дискримінації жінок

 

Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах України

Метою Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах було з’ясування рівня розуміння, сприйняття дітьми та вчителями і вчительками гендерних проблем та, зокрема, ставлення до проблеми гендерного насильства у загальноосвітніх навчальних закладах.
 

Права дівчини (витримки з Національного паралельного звіту з виконання Пекінської декларації та Платформи дій. 2019)

Звіт про дотримання прав дівчини.
 

Внутрішня політика Жіночого консорціуму України з захисту дітей

Жіночий консорціум України прагне забезпечити захист усіх дітей, з якими ми працюємо. Ми прагнемо просувати права дитини, включаючи участь дитини в питаннях, які стосуються її інтересів. Саме тому Жіночий консорціум України розробив внутрішню політику захисту дитини, аби впевнитись, що всі працівники та волонтери, які контактують з дітьми, не порушували їх прав.