Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

40% британських підлітків уважають, що секстинг шкодить стосункам — дослідження

Британські підлітки усе більше спілкуються в мережі з друзями та коханими, а їхнє бачення ролі секстингу (обмін повідомленнями інтимного змісту в смс чи інтернеті.—MS) — неоднозначне.
Таких висновків дійшла британська Служба з консультацій щодо вагітності (BPAS), опитавши тисячу підлітків 16-18 років, повідомляє ВВС.

Менше 25% учасників опитування кажуть, що бачаться зі своїми друзями особисто так само часто, як і контактують в мережі. Понад 70% з них спілкуються з друзями онлайн чотири чи більше разів на тиждень.

Молоді люди проте вважають, що проводити час із родиною так само важливо, як і з друзями.

Підлітків також запитали про роль нових технологій, і зокрема секстингу в романтичних стосунках. 44% молодих людей погоджуються, що таке спілкування може стати частиною здорового статевого життя пари, а 40% вважає, що воно радше може завдати шкоди відносинам.

Понад 80% учасників дослідження заявили, що хороші результати під час іспитів чи успішна кар'єра є їхніми пріоритетами. Тож у BPAS констатували, що нинішнє покоління підлітків думає про майбутнє й хоче уникнути ранніх вагітностей.

«Наші дослідження показали, що нинішнє покоління сконцентроване на освіті, усвідомлює економічні виклики і націлене на успіх. Їм також подобається проводити час зі своєю родиною так само, як з друзями... Ми вважаємо, що молоді люди по-іншому планують те, як вони проживуть своє життя», — зазначила представниця BPAS Кетрін О'Браєн.

Дві третини учасників дослідження заявили, що вони ніколи в житті не мали сексу, а чверть, що ніколи не вживали алкоголь. На думку організації, цим можна пояснити скорочення з 2007 року кількості підліткових вагітностей у Британії на 50%. Уряд країни кілька років тому започаткував програму, яка передбачала кращий доступ до контрацептивів та секс-освіту для підлітків у школах.

Нагадаємо, за даними опитування Pew Research Center 45% американських підлітків майже постійно перебувають онлайн. Трьома найпопулярнішими онлайн-платформами в них є YouTube, Instagram та Snapchat.


Джерело: detector.media 20 липня 2018


Тегипідлітки,   права дитини,   психологія,   соцмережі,   захист прав дитини

НАШІ ПРОЕКТИ

Права дівчини (витримки з Національного паралельного звіту з виконання Пекінської декларації та Платформи дій. 2019)

Звіт про дотримання прав дівчини.
 

Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах України

Метою Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах було з’ясування рівня розуміння, сприйняття дітьми та вчителями і вчительками гендерних проблем та, зокрема, ставлення до проблеми гендерного насильства у загальноосвітніх навчальних закладах.
 

Альтернативна доповідь по виконанню України конвенції щодо дискримінації жінок

 

Внутрішня політика Жіночого консорціуму України з захисту дітей

Жіночий консорціум України прагне забезпечити захист усіх дітей, з якими ми працюємо. Ми прагнемо просувати права дитини, включаючи участь дитини в питаннях, які стосуються її інтересів. Саме тому Жіночий консорціум України розробив внутрішню політику захисту дитини, аби впевнитись, що всі працівники та волонтери, які контактують з дітьми, не порушували їх прав.