Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

“Google” збирає персональні дані дітей на “YouTube”

У Федеральну торгову комісію США звернулася група юристів зі скаргами на діяльність відеохостингу “YouTube”. Компанія, за словами експертів, збирала інформацію та показувала рекламу для дітей.

Як пише “НАРОДНА ПРАВДА” з посиланням на “Сьогодні”, у скарзі було вказано, що компанія “Google” давно здійснює незаконну діяльність, отримуючи прибуток від збору та використання персональних даних, які вказують діти під час реєстрації на “YouTube”.

Фахівці стверджують, що компанія порушує “Закон про захист конфіденційності дітей в інтернеті” (COPPA). За даний період могли ігноруватися права 23 мільйонів дітей.

Згідно з законодавством, заборонено збирати дані про дітей віком до 13 років. Під час реєстрації власного аккаунта необхідно вказати, що користувач досяг даного віку. Попри це, соціологічні опитування стверджують, що у 50% американців, яким менше 12 років, був власний аккаунт на “YouTube”. Також використовувалися рекламні оголошеня, орієнтовані на неповнолітніх осіб. Таким чином компанії загрожує штраф розміром у сотні мільярдів доларів.


Джерело: Народна правда 10 квiтня 2018


Тегиправа дитини,   інтернет,   Інтернет,   захист прав дитини

НАШІ ПРОЕКТИ

Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах України

Метою Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах було з’ясування рівня розуміння, сприйняття дітьми та вчителями і вчительками гендерних проблем та, зокрема, ставлення до проблеми гендерного насильства у загальноосвітніх навчальних закладах.
 

Права дівчини (витримки з Національного паралельного звіту з виконання Пекінської декларації та Платформи дій. 2019)

Звіт про дотримання прав дівчини.
 

Внутрішня політика Жіночого консорціуму України з захисту дітей

Жіночий консорціум України прагне забезпечити захист усіх дітей, з якими ми працюємо. Ми прагнемо просувати права дитини, включаючи участь дитини в питаннях, які стосуються її інтересів. Саме тому Жіночий консорціум України розробив внутрішню політику захисту дитини, аби впевнитись, що всі працівники та волонтери, які контактують з дітьми, не порушували їх прав.
 

Альтернативна доповідь по виконанню України конвенції щодо дискримінації жінок