Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

ЄСПЛ обговорить перегляд заборони на усиновлення громадянами США дітей з Росії

Колегія Великої палати ЄСПЛ 3 липня ухвалить, давати хід клопотаннями про перегляд раніше прийнятого рішення про дискримінаційний характер заборони на усиновлення громадянами США дітей з Росії, повідомили в прес-службі Європейського суду.

“У понеділок, 3 липня, група з п’яти суддів Європейського суду з прав людини розгляне прохання держав та заявників про передачу раніше винесених рішень у Велику палату”, — уточнили в суді.

Рішення про дискримінаційний характер заборони на усиновлення дітей з Росії громадянами США (справа “A. H. та інші ін. проти Росії”) входить в число прохань про направлення у Велику палату. У прес-службі уточнили, що запит був поданий як заявниками, так і урядом Росії”.

Российский сенатор розповіла про недоліки механізму усиновлення за рубежЕсли колегія дасть хід клопотаннями, справу буде розглянуто заново, якщо немає – рішення буде остаточно затверджено.

У рішенні, опублікованому 17 січня 2017 року, Європейський суд заявив, що заборона на усиновлення російських дітей американцями привів до незаконної дискримінації. Відповідно до Європейської конвенції з прав людини, протягом трьох місяців з дня прийняття рішення ЄСПЛ будь-яка із сторін може, у виняткових випадках, вимагати передачі справи Великій палаті Суду з 17 членів.

 


Джерело: Повінь 27 червня 2017


Тегиусиновлення,   права дитини,   Росія,   США,   захист прав дитини

Додати коментар   Коментарi (0)

НАШІ ПРОЕКТИ

Права дівчини (витримки з Національного паралельного звіту з виконання Пекінської декларації та Платформи дій. 2019)

Звіт про дотримання прав дівчини.
 

Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах України

Метою Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах було з’ясування рівня розуміння, сприйняття дітьми та вчителями і вчительками гендерних проблем та, зокрема, ставлення до проблеми гендерного насильства у загальноосвітніх навчальних закладах.
 

Альтернативна доповідь по виконанню України конвенції щодо дискримінації жінок

 

Внутрішня політика Жіночого консорціуму України з захисту дітей

Жіночий консорціум України прагне забезпечити захист усіх дітей, з якими ми працюємо. Ми прагнемо просувати права дитини, включаючи участь дитини в питаннях, які стосуються її інтересів. Саме тому Жіночий консорціум України розробив внутрішню політику захисту дитини, аби впевнитись, що всі працівники та волонтери, які контактують з дітьми, не порушували їх прав.