Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Хмельниччина. Продовжуємо з`ясовувати першочергові потреби переселенок

 Спокійне та комфортне місто, з якісними та доступними послугами – так оцінюють Хмельницький переселенки, що знайшли в ньому прихисток від війни. Своїми враженнями і почуттями вони поділились з фахівчинами Громадської організації Подільський центр «Гендерна рада». Опитування щодо нагальних потреб потерпілих внаслідок бойових дій тривають у низці населених пунктів області.

Серед основних проблем – підготовка до зими: придбання обігріваючої побутової техніки, дров або брикетів для пічного опалення, теплого одягу та взуття для дітей.

Також порушувались питання про запровадження пільг на оплату комунальних послуг для внутрішньо переміщених осіб, адже майже всі вони живуть на грошову допомогу.

Також жінки відзначили гостру потребу у придбанні планшетів або комп’ютерів для дистанційного навчання дітей.  

Нагадаємо, що проєкт «Грошові кошти, базові потреби та підтримка захисту постраждалого від конфлікту населення у Східній та Центральній Україні» реалізується ГО Жіночий консорціум України спільно з Громадською організацією Подільський центр «Гендерна рада» та низкою інших партнерських ГО з 8 регіонів України за підтримки International Rescue Committee.

Проєкт реалізується у Київській, Сумській, Чернігівській, Харківській, Полтавській, Хмельницькій, Запорізькій та Одеській областях. Допомогу у рамках проєкту отримують жінки, які мають дітей або опікуни дітей, у тому числі людей з інвалідністю, ВПО та люди, які проживають у місцях, що постраждали від окупації та ракетних обстрілів.

Окрім гуманітарної допомоги, громадяни, що постраждали від воєнних дій, отримають соціально-психологічну підтримку.

Кожен проєкт, що реалізує ГО Жіночий консорціум України за підтримки міжнародних донорів, діє у визначених територіальних і соціальних рамках. Хто, де і яку допомогу отримує ми зазначаємо у публікаціях по проєктах на сайті ЖКУ.

Звертаємо увагу! Отримувачів допомоги за проєктами визначають місцеві органи влади, які надають громадським організаціям списки тих, хто найбільше потребує допомоги. Тому, для отримання допомоги звертайтесь до місцевих органів влади.


Джерело: Жіночий Консорціум України 21 вересня 2022


Тегиробота,   допомога,   подорожі,   соціальні послуги

НАШІ ПРОЕКТИ

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".
 

Як допомогти дітям пережити лихо: поради для батьків

Матеріал надає інформацію для батьків про те, як допомогти дітям різного віку, які перебувають в ситуації конфлікту.
 

Альтернативна доповідь про впровадження Конвенції ООН про права дитини, підготовлена дітьми

 

Альтернативний звіт про дотримання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період з 2011 по 2018 роки (від коаліції неурядових організацій)

Альтернативний звіт про реалізацію Україною положень Конвенції ООН про права дитини є результатом спільної роботи експертів громадського сектору в сфері захисту прав дитини. Документ містить актуальну інформацію про виконання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період, що пройшов з моменту отримання Україною рекомендацій Комітету ООН з прав дитини стосовно розгляду останнім зведеної третьої та четвертої державної доповіді (2011 рік) по 2018 рік включно.